Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen ideális teherbe...

Hány évesen ideális teherbe esni, hogy ne legyél túl fiatal, de ne legyél túl idős?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 15:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nagy tévedés, hogy biológiailag 25-30 az ideális, valójában a nők teste 18-25 éves korukban a legalkalmasabb a feladatra
2012. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kedves háborgó anyuka:

1. Olvasd el a kérdést!!!

2. Attól, hogy vannak akik egyetemi évei alatt szülnek még nem lesz általános a dolog.

3. Az, hogy így fel vagy háborodva (ok nélkül)egy teljesen tárgyilagos válaszon,az Téged minősít.

4. A kérdéshez kapcsolódóan az egyetlen érdemi mondatod az, hogy mivel fiatalon szültél, látod felnőni akár az unokáidat is. Bár ezt önmegerősítésként írtad, ezt már lehetne tovább fejteni...de az is igaz, hogy a várható élettartam kitolódik a később szülőknél. Gyakorlatilag meg a villamos holnap is elüthet.

2012. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok, és most látom elérkezetnek az időt a babára. Szeretnék teherbe esni.Remélem sikerülni fog. Már egy ideje a szervezetem is készítem a terhességre, ez is fontos. Párommal közös döntés lesz, ő eddig enm érezte magát rá késznek, egyébként én se igazán...Mindenkinek máskor jön el az érzés....nem lehet meghatározni. Többetektől olvastam, hogy tanult, mások iskola mellett is babáztak. Én nem tudtam volna baba mellett tanulni, egyszerűen nem tudok többfelé figyelni, és a babámra 100%-ot szeretnék nyújtani, most nyelvvizsgázom, megvan a diplomám, jó munkahelyem, férjemnek is jó állása, kis otthonunk,kis félretett pénzünk, minden ideális a babához. Nekem fontos volt ez a nyugalom. Remélem jönni fog hamar!Mindenkinek boldog babázást.
2012. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A mai eszemmel, ha mégegyszer kezdeném, 30 alatt semmiképp nem vállalnék gyereket. Szerintem addig az ember élje ki magát, tanuljon, gyűjtögessen. Azután már lecsendesedik az ember, nagyobb esélye van, hogy tényleg az igazival van együtt, meg talán már van is valamilye, amire alapozhat. Amúgy sem vállal manapság az emberek többsége 1-2 gyereknél többet. annyira meg pont elég 30-35 éves korig az idő, és akkor még simán fel is tudja nevelni.
2012. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!