Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen ideális teherbe...

Hány évesen ideális teherbe esni, hogy ne legyél túl fiatal, de ne legyél túl idős?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 15:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

Én vagyok a 22 éves lány...

Talán én soha nem voltam az a bulizis igaz azért kiéltem magamat de a mostani párom elött már volt egy 5 éves kapcsoalatom és 16 éves korom óta dolgozom.

Szerintem mindenki máskor érik meg erre és például nagyon családcentrikus vagyok régóta álmodozok a babáról igaz a párom 6 évvel idősebb nálam.

2012. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

én most vagyok 34 éves..21 évesen szültem először..féllábbal kihordtam a gyereket..simán és 2 óra alatt megszültem..majd 26 évesen a második..ott is elég könnyen viseltem..nem paráztam..nem aggódtam..és mondhatjuk h minden oké volt..de már akkor mondtam h 21 évesen a testem tökéletesebb volt..most várom a 3. babát..állandóan parázom..fáradt vagyok..és nem vagyok annyira magabiztos mint az első kettőnél..az agyam érettebb..a testem viszont meg sem közelíti a 21 évest..

tehát mind1ikben van jó és rossz..döntse el mindenki h neki melyik lesz a könnyebb rossz :)

2012. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Sok mindentől függ; szülők érettsége, megfelelő háttér stb. Ezekkel egy 19-20 éves is rendelkezhet.
2012. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
Biológiailag 20-30 között, amúgy meg a tanultabbak később (30 felé) szülnek, a kevésbe tanultabbak hamarabb (24-26ig)
2012. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Hát ne haragudj kevés utolsó de vezető beosztásban dolgozom egyetemre járok elvégeztem már ezen kívül 2 iskolát és folyamatosan tanfolyamokra járok és nem vagyok 30 felett...Mi az hogy kevésbé tanult hát ez röhej...nem ezen múlik a gyermekválalás mert 30-40 évesen is lehet valaki rossz anya...és hozzá tenném attól mert valaki nem tanult annyit lehet sokkal jobb anya!
2012. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%
az intelligencia nem iskola függő..
2012. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy akik továbbtanulnak, azok később vállalnak gyereket, mert később teremtik meg az egzisztenciájukat. Nem hiszem, hogy arra gondolt, hogy okosabbak, meg butábbak, ez csak egy sima statisztika: aki középiskola után dolgozni megy, az 22-23 éves korára már 3-4 év munkaviszonyt tudhat maga mögött, már kialakított egy életet, amelyben ő alakít mindent, míg aki pl. egyetemre megy tovább, az 23 évesen még a diplomáját kapja meg, csak ezt követően kezd el dolgozni - tehát jó 4 évvel később ér oda, ahová a középiskolai végzettségű már elért. Hiszen az egyik magát tartja el 23 évesen, a másikat meg még jó eséllyel a szülei (tudom, hogy lehet dolgozni is egyetem mellett, de nem ez az általános).


Szóval szerintem csak erre gondolt.

2012. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%

Köszönöm az utolsónak, igen pontosan erre gondoltam, hiszen ez volt a kérdés.

A háborgó- minden bizonnyal-fiatalon szült anyukának meg azt mondom:ahhoz képest, hogy mennyire kitanulta magát, igencsak nagy kihívás egy nem túl bonyolult kérdés és az arra adott válasz értelmezése.....de azért reméljük jó anya vagy :P

2012. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23-28 max 30 és persze megfelelő körülmények. Én afelett már nem vállalok.
2012. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Háborgó anyuka vagyok :)

Szerintem rengetegen gyermek mellett tanulnak akár fiatalok is pl. levelező tagozaton tehát elvileg intelligens diplomás emberek és mégis van gyermekük.

Én 2 egyetemet végeztem és az iskolába terhesen jártam nagy pocakkal vizsgáztam.

A vége egy szép kislány édesanya és egy multi vezetője vagyok.

És igen fiatalon szültem, de én örülök, mert látom felnőni a gyermekem majd az unokámat is remélem.

És ez a cinikusság hogy remélem jó anya vagy ez téged minősít!

2012. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!