Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hisztek abban, hogy ha a...

Ti hisztek abban, hogy ha a baba jönni akar jönni is fog? És hogy a baba választja ki a szüleit? Van már egy gyerekünk és a kistesó nem akar jönni hét hónapja. Nem görcsölök rajta, csak foglalkoztat a dolog.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még most 12 hetesen sem vagyok lelkileg kész rá,nem is értem miért most akar jönni hisz a bátyaival is alig bírok de még is jön:)szóval oka lehet!...pedig de várhatott volna még...de nem várt:)
2012. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy akkor jön, amikor azt az Úr akarja. Ő indítja útnak :)
2012. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, akkor velem mindkettő nagyon kibabrált, ugyanis a lehető legnehezebb időszakokban jöttek.

Hogy ők választják ki a szüleiket? Fura lenne a sok bántalmazott, elhanyagolt gyerek szemszögéből, de végül is honnan tudhatnák előre...

2012. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hívő vagy ilyesmi, de tény, hogy nálunk úgy alakult, hogy azért azon elgondolkodtam...

Terhes lettem nyáron, és szeptemberben kiderült, hogy ikerterhesség, és elhalt mindkettő. Az egyikben még láttak embriót, de nincs szívdobogás. Művi vetélés.

Folyamatosan próbálkoztunk, minden hónapban kíváncsian vártam, és szomorúan fogadtam a piros napokat. Aztán eljött a nyár, megfogant, eljött a szeptember, és lásd, dobogott a szivecske, egyedül egy embrió. Szinte napra pontosan. Mi ez, ha nem véletlen?!

2012. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!