Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem tudom mit tegyek....

Már nem tudom mit tegyek. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

3 babát szeretnénk.Legalábbis így volt.Már van 2, de a párom már nem tudom mit akar.Egyik nap,hogy jöhet a következő másnap,hogy mégsem.Már engem is teljesen összezavar.Van 1 csaj aki állandóan keresi,és van 1 éjjel amikor nem tudom hol volt-én szüleimnél-mert állítólag nem volt itthon.Nem hinném,hogy megcsal,de már megfordult a fejemben.Hogy tudnám kideríteni?Ötletek?

Ráadásul kezdek pánikolni, emiatt a H1N1 miatt is.Valaki gondolta meg magát emiatt a gyerekvállalással kapcsolatban?


2009. júl. 31. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én átmenetileg elvetném a 3. gyerek gondolatát...addig amíg nem vagyok biztos a páromben. Vele pedig beszélnék. Le kell ültetni egy székre és mindazokat el kell neki mondani, amit most ide írtál. Egyszer valaki mondta, hogyha nem vagy biztos benne azonnal mondd ki. Ez azt jelenti, hogy a bizonytalansággal szemben az a legjobb ha megfogalmazzuk őket.

h1n1 engem cseppet sem érdekel. (egy orvos szerint bármelyik vírusnak van ennyi áldozata csak ennek most jó a marketingje)

2009. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyet értek,beszélj vele,lehet hogy alaptalan,ha nem akkor legalább elejét veszed,hogy bármi legyen.A férfiak nem mondják maguktól ha valami nem jó nekik , inkább elmenekülnek. Beszéljetek őszintén!
2009. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!