Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

[link]



Kb. 15-16 nappal készült a peteérés után, reggeli vizeletből. 4,5 év és sok-sok vizsgálat után erre jutottunk. Én majdnem kiugrottam a bőrömből, mert szerintem egy egyértelmű pozitív. De a doki szerint, mikor megmutattam neki, szerinte haloványka. Kicsit elszomorított. Én azt hittem, ha ilyen két csík van, az egyértelmű. Vagy mégse? Kedden kell mennem hozzá, addig úgysem lát semmit.



2012. szept. 17. 19:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 Jubilee ***** válasza:
100%
Ez a teszt pozitív. Kívánom, hogy a doki is megerősítse! :) Gratulálok!
2012. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ez igazi pozitív teszt!

Gratulálok, és soha nem hal meg a remény!:)

2012. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt egyértelműen pozitív, mondjuk ha 15-16 nappal PÉ után készült, akkor talán tényleg kicsit halovány (nekem akkor a tesztcsík már erősebb volt a kontrollnál), de nem vagyunk egyformák, és a tesztek sem azok. A doki valószínűleg nem akar hiú reményeket kelteni, nagyon óvatosak az első hetekben, mert ugye a terhességek 20-25 %-a elhal/megszakad ebben az időszakban, amikor a teszt már mutatja, de ő UH-n még nem lát semmit. Ő akkor fog terhességet megállapítani nálad, ha UH-n lát minimum egy petezsákot (legkorábban PÉ után kb. 3 héttel), de inkább petezsákot, benne szikhólyagot és szívműködést (ez pedig PÉ után 4-5 hét).

Szóval óvatosan azért örülhetsz, mert a teszt pozitív, terhes vagy. Mennyi idős leszel mikor újra mész hozzá?

2012. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Csak kb-re mondom hogy 15-16. nappal lehet pé után, mert a görbém alapján elég későn volt pém, de kétszer is leesett a hőm, úgyhogy nem tudom mikor foganhatott a mi kis drágánk. Annyira boldogok vagyunk igy is. De felváltva jönnek a hangulaingadozásaink. Ez egyértelmű pozitív..... de mégis egy kicsit halvány..... de ez tuti pozitív......de lehetne kicsit már erősebb is......de még soha nem volt két csíkos tesztem a 4,5 alatt, pedig gondolhatjátok, hogy mennyit elhasználtam. Most meg elsőre kijöttek a csíkok. Azóta csináltam még kettőt, az egyik ma reggeli (x-epil) és egy ma du (gabriel). A Gabriel már egy picit erősebb. Jövő hét kedden kell mennem, azt mondta, addigra tud már biztosat mondani. Akkor lennék kb 6. hétben (vagyis 4 hetes babás).... Úgy örülök..... Fülig ér a szám.....
2012. szept. 17. 19:22
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok!

Nekem 4 hetesen volt pont ugyanilyen.

1 héttel ezután mentem a dokihoz és már látszott a petezsák.

2012. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ha később volt PÉ-d, akkor azért olyan halvány, de amúgy nekem ez egyértelműen pozitív!

Majd írj, mi volt a dokinál! Vigyázz magatokra!

2012. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
ez tuti pozi:) gratula!!!!!
2012. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztatást. Most is fülig ér a szám. Annyira hihetlen. Annyi kudarc, sírás, reménytelenség, kétségbeesésés és ebből kifolyólag lelki problémák után megtörténhet a csoda, ez tényleg csoda. Nagyon bízok és nagyon pozitív gondolatokat igyekszem táplálni magamba, hogy nem történhet semmi rossz velünk és minden rendben lesz. A férjemmel együtt sírtunk, mikor megláttuk a tesztet. Nem akart hinni a szemének. Madarat lehetne fogatni vele. De még annyira soká lesz jövőhét :O Addig megőszülök.

Mindenképpen írom majd a fejleményeket, és bízom benne, hogy csak csupa jóval szolgálhatok....

2012. szept. 17. 20:39
 9/53 anonim ***** válasza:
POZITÍV :-)))) és gratulálok!!!! :-)
2012. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Nekunk 6 ev utan jott az elso csOda, ra ket evre a masodik :)) minden rendben lesz meglasd! Gyonyoru idoszak elott allsz, alltok! Sok boldogsagot kivanok!
2012. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!