Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

[link]



Kb. 15-16 nappal készült a peteérés után, reggeli vizeletből. 4,5 év és sok-sok vizsgálat után erre jutottunk. Én majdnem kiugrottam a bőrömből, mert szerintem egy egyértelmű pozitív. De a doki szerint, mikor megmutattam neki, szerinte haloványka. Kicsit elszomorított. Én azt hittem, ha ilyen két csík van, az egyértelmű. Vagy mégse? Kedden kell mennem hozzá, addig úgysem lát semmit.



2012. szept. 17. 19:07
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

Tegnap elvoltam a dokinál, mert egyre erősödött a dolog. Azt mondta ez amit én napasztalok ez jelentéktelen vérzés, nem kell vele foglalkozni. Megultrahangozott. Nem látott még semmit. Azt mondta, még annyira korai, hogy ilyenkor nem tudja megállapítani. Jelen pillanatban terhességre utaló jelet még nem lát. A tesztek jóval előbb kimuatják, mint hogy ő látna valamit. Jól megnézett ott benn mindent, egyértelműen kizárta a méhen kívüli terhességet (mivel nincs erős alhasi fájdalom, görcs, szédülés, hányás, és nem látott rossz helyen picurka foltot). Kérdeztem ez a vérzés honnan jön, csak annyit ismételgetett, hogy nem kell vele foglalkozni, jelentéktelen. Kérdeztem lehet-e ebből menszi, azt mondta még az is lehet, de a méhnyálkahártya vastagságából ő inkább terhességet mond. Így mondta:valószínűbb a terhesség, mint a menstruáció. A végén mutatott egy nagyon pindurka kis pontot a méhemben. Azt mondta, ha kialakul a terhesség, abból a pontból lesz.


Megnyugodtam, és reménykedünk, hogy tényleg abban a pontban lesz a mi kis gyönyörüségünk. Remélem, hogy nagyon élni akar és ott is marad.


A vérzés kezdetben még rózsaszínes volt, aztán, több egy kicsit (tisztasági betéten nem látszott még az a több sem). Estére meg már sötétebb lett és megint több. Gondoltam talán, hogy elég sokat ultrahangozott, jól megnyomkodta. Ma reggelre meg totál barna az egész, de nem kevés. Nem tudom, hogy ez el fog-e múlni. Javasolták, hogy szedjek terhes vitamint, tegnap elkezdtem.

Igy tényleg mindennap csak aggódás és izgulás marad, hogy nem jön-e meg. De nem teheti ezt velünk. Élnie kell. Nagyon várjuk már.

2012. szept. 21. 05:24
 22/53 Jubilee ***** válasza:
Nagyon drukkolok! Szívből kívánom, hogy minden rendben legyen!!!
2012. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Nem írt fel neked az orvos Duphastont vagy Utrogestant?
2012. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Gyorsan vegyél palástfű teát és minden este igyál egy nagy bögrével, az magzatmegtartó tea :)
2012. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
nekem is volt terhesen barnás vérezgetésem napokig. van ilyen, ha a doki azt mondta ne foglalkozz vele, akkor ne is :-). pihenj sokat és élj egészségesen.
2012. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Nem akar múlni a vérezgetés. Hol barna, hol piros. De inkább abban bízom, hogy marad a baba, minthogy nem.

A dokim üzent ma. Azt mondta hétfőn mennem kell hcg mérésre vérből. Kicsit megijedtünk, hogy vajon mi változott tegnap óta. Tegnap még semmi ilyenről sem volt szó, mára meg meggondolta magát? Aludt rá egyet ? :)


Remélem csak azért akarja ezt a vizsgálatot, hogy biztosak legyünk benne, hogy tényleg baba van, nem azért mert valamit sejt.....

De azt mondta, nincs semmi gond, csak hogy biztosra tudjuk már.... mert a bizonytalanság a legrosszabb. Mikor lesz ennek már vége? Már tudni akarom, hogy tényleg ott van a helyén a drága, vagy nincs....


Holnap reggel csinálok még egy tesztet, hogy az elmúlt 6 napban hogyan változott.

2012. szept. 21. 16:39
 27/53 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked, hogy ne legyen semmi gond! Azt hittem kiír neked untrot!
2012. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt most csináltam. De gyönyörű igaz? Totál pozitív. Nagyon boldog vagyok.

2012. szept. 21. 17:06
 29/53 A kérdező kommentje:

Szépen nő a hcg-m. De azért izgulok a hétfői vérvétel miatt.


Szerintetek hol volt a pém? Mert kétesélyes a dolog.


[link]

2012. szept. 21. 17:08
 30/53 anonim ***** válasza:
a teszted szép pozitív, biztos rendben van a hcg-d is a vérzés ellenére. néztem a ovunaplódat, hát tényleg nehéz megállapítani, hogy mikor volt. én amikor elkezdtem vérezni, nekem már két nap múlva negatív lett a tesztem. csak ennyiből gondolom, hogy nálad nincs semmmi baj, szurkolok neked, nekünk sajnos ebben a hónapban sem sikerült...
2012. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!