Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

[link]



Kb. 15-16 nappal készült a peteérés után, reggeli vizeletből. 4,5 év és sok-sok vizsgálat után erre jutottunk. Én majdnem kiugrottam a bőrömből, mert szerintem egy egyértelmű pozitív. De a doki szerint, mikor megmutattam neki, szerinte haloványka. Kicsit elszomorított. Én azt hittem, ha ilyen két csík van, az egyértelmű. Vagy mégse? Kedden kell mennem hozzá, addig úgysem lát semmit.



2012. szept. 17. 19:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Aki ennyit vár a csodára, mint ti, azzal nem teheti ezt a jó Isten! Így ismeretlenül is napok óta gondoltaban veled vagyok és most igazán örülök a jó híreknek. Mi csak annyival tudunk segíteni, hogy szurkolunk és bíztatunk, de neked kell hinni benne és akkor ő maradni fog. A Csodák ettől csodák!Izgatottan várom a fejleményeket és minden jót kívánok nektek!!!
2012. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 Jubilee ***** válasza:
A nap jó híre! :) Istenem, annyira örülök, hogy még is kisbabád lesz!!!
2012. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Jaj, jaj, jaj. Annyira aranyosak vagytok. Azt hittem már nem is fog olvasni senki. Annyira jólesik, hogy gondoltok rám és szurkoltok nekem így ismeretlenül is. Remélem tényleg csoda lesz és rendbe jönnek a dolgok. Bízom benne, hogy csak jó dolgokkal szolgálhatok majd jövő hétfőn nektek. Addig próbálok elhessegetni a negatív gondolatokat. Minden nap beszélek a kisbabánkhoz, hogy meg kell maradnia, legyen erős, mert mi nagyon várjuk már és annyira fogjuk szeretni mint senki más. Remélem hallja :)
2012. szept. 26. 17:55
 44/53 anonim ***** válasza:

Juhú, kapaszkodj, kisember! Már nagyon várnak!

Jaj, nagyon drukkolok, írj majd a fejleményekről!

2012. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Eddig csak olvasgattam, hogy mi történik, nem nagyon tudtam volna mit hozzá fűzni. Pár napig nem is tudtam visszanézni a kérdésedre, most olvastam csak az utolsó 2 oldalt. Hát kész érzelmi hullámvasút. Szóval már nem bírtam megállni, hogy ne írjak, így ismeretlenül is annyira örülök, hogy jól alakulnak a dolgok. :)

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és szorítok, hogy minden úgy legyen ahogy szeretnétek.

Én is várom majd a fejleményeket. :)

2012. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

tudtam, éreztem,hogy nem vetéltél el!!! Ugyanis az iszonyatosan darabos és nagy mennyiségű vérzés.


ÉN tegnap vetéltem el, kórház lett a vége :( És a Te vérzésed nem ilyen volt.


Van már két gyerekem, de tinik. Én hosszú évek óta várom a babát. 4.inszeminácó jön most.


figyelj, az a kisbabus a pocódban nagyon élni akar!

Látod, nem számít a vérezgetés, ott van és él!!!!!!

És élni fog!


És csak erre gondolj! Ne félj, nem szabad negatívumokra gondolni! Veled akar maradni, Téged akar anyukájának, hozzád születik le :)


NAGYON BOLDOG BABAVÁRÁS!!!!!!! És semmi aggodalom, a babád erős és ott lesz végig 40 hétig a hasikódban :)


Puszillak!!!! És kérünk mindenről tájékoztatást :)

2012. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát sajnos nem lett jó vége a dolgoknak. Éreztem én, hogy ez nem normális. Csütörtökön igen görcsöltem és nagyon elkezdtem megint vérezni. Rohanás be a kórházba. A baba elhalt, és egy hatalmas hematóma volt mellette. Tegnap műtöttek. Nagyon nehéz volt megélni. Lelkileg sokkal nehezebb volt, mint testileg. Nagyon sokat sírtam. De elbúcsuztunk tőle és nagyon pozitívan állunk a dolgokhoz. Már ez is nagyon nagy előrelépés, hogy megfogant a drága, jó helyre ágyazódott be, csak nem jött neki össze az életbenmaradás. Lehet beteg volt. De legközelebb már biztos nem fog ilyen előfordulni. Bízunk benne, hogy nagyon hamar össezjön a drága és egészséges babánk lesz. És nem kell ezt az aggódást végéicsinálni. MErt ezt a hét borzalmas volt. Kínlódás és kínlódás. Jobb lett volna, ha vasárnap elhal a drága és kiürül. De sajnos műteni kellett. Majd legközelebb. Köszönöm mindenkinek a szorítást, bíztatást.

2012. szept. 29. 20:08
 48/53 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( Én tegnap vetéltem el :( 8 éve vártuk a kicsikénket :(


Kérlek, azonnal írj, ha megint sikerül a baba, jó?

vigyázz nagyon magadra!!!!

2012. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Szia! Végig követtem a soraitokat, nagyon szurkoltam neked. De ne add fel, én hasonlóan jártam és két hónap múlva újra babás lettem, minden rendben lesz. Kívánom neked ismeretlenül is!
2012. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálok mindnekit akinek ezt át kellett élnie. 8 év? Az rengeteg. Borzalmas lehetett. Bízom benne, hogy mindenki hamarosan átélheti az anyaság örömeit. Remélem nemsokára ismét jelentkezhetem és megírhatom a tapasztalataimat és nem történik semmi probléma.

Puszilok mindenkit. Erőt és kitartást.

2012. szept. 30. 07:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!