Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

[link]



Kb. 15-16 nappal készült a peteérés után, reggeli vizeletből. 4,5 év és sok-sok vizsgálat után erre jutottunk. Én majdnem kiugrottam a bőrömből, mert szerintem egy egyértelmű pozitív. De a doki szerint, mikor megmutattam neki, szerinte haloványka. Kicsit elszomorított. Én azt hittem, ha ilyen két csík van, az egyértelmű. Vagy mégse? Kedden kell mennem hozzá, addig úgysem lát semmit.



2012. szept. 17. 19:07
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
A menstruacio eredeti idopontjaban lehetseges enyhe verzes az elso honapokban, sot a tobbi tunet is jelentkezhet. Megnyugtatobb lett vilna, ha felir az orvosod utrogestant, de hetfon ugyis megint talalkozol vele, kerdezz ra. Sok sikert!
2012. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Szerintem azér küld el vérvételre, hogy biztosra mehessen, hogy baba van, még ha nem is lát semmit, és akkor remélem ír erre a vérezgetésre valamit. Mert már nagyon jó lenne, ha elmúlna.


Hétfőn jelentkezem, hogy mi volt. Izgulok nagyon.

2012. szept. 22. 16:33
 33/53 Jubilee ***** válasza:
Annyit gondolok Rád, kedves Ismeretlen Ismerős! Remélem már elmúlt a vérezgetés! Tényleg remélem, hogy minden rendben van Veled és a kisbabáddal!
2012. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindnekinek, hogy ennyit gondolt rám/ránk és ennyire szurkolt nekünk.


Sajnos ma görcsöléssel és hatalmas vérdarabokkal ELVETÉLTEM.


Nagyon rossz volt ez a mai nap. Rengeteget sírtunk a férjemmel. Nagyon szomorúak vagyunk.


Holnap azért elmegyek a vérvételre, meg a dokihoz, hogy rendesen kiürülök-e. De biztosan mert még nagyon korán voltam.


Próbálok pozitív lenni, bár nehéz, de már ez hatalmas előrelépés volt 4,5 év után, hogy pozitív tesztem lett. Azt nem mondom, hogy ha legközelebb sikerül, akkor aggódás mentesen fog eltelni az a pár hét, mire biztosak leszünk, hogy megvagyunk-e, de reméljük a legjobbakat.


Még egyszer is köszönöm mindenkinek.

2012. szept. 23. 20:00
 35/53 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom! Nem tudom mit is írhatnék! :-(

2012. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 Jubilee ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Sok erőt nektek, s kívánom, hogy minél hamarabb átélhesd a babavárás csodáját!
2012. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
O, de szornyu!! Ez nagyon kegyetlen a sorstol! Sajnalom es kivanom, hogy mihamarabb osszejojjon nektek! Hugomnak decemberben mehen kivulije volt es marciusban mar megint teherbe esett, remeljuk nektek sem lesz sok ido a buslakodasra! Jobbulast!
2012. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

Hát a hírem a következő:


Hétfőn elvoltam vérvételen, ahol közölték velem, hogy gratulálok egy egyértelmű pozitív, ön terhes. Hcg: 9593, progeszteron: 12,73. De mondtam, hogy tegnap megjött. Az orvosomhoz visszamentem (aki egyébként nem szülész-nőgyógyász, hanem cytológus és már 30 éve nem foglalkozik terhességgel), aki közölte velem egy fasza tágítás és 10 perces uh után, hogy szerinte ez méhen kívüli, azonnal be kell mennem a kórházba. A méhkürtbe van szerinte, de bármi lehet, mert neki nem pontos a gépe. Soron kívül uh, ahol közlik velem, hogy a dr. úr elnézett valamit, mert tökéletes helyen van 9mm a petezsák és benn 2,4mm szikhólyag. Nem akartam elhinni. Bevérzés a petezsák körül. Beszéltem az ambuláns orvossal, aki azt mondta, valószínű a vérzés egy hematóma volt, ami már kiürült, mert már nem látszik csak a bevérzés. Szigorú fekvés és napi 4 magnézim. Egy hét múlva uh. Mit szóltok?

De nagyon aggódom. Próbálok pozitív lenni, de az jár az eszembe, mi van ha addigra már nem lesz meg, vagy nem tud fejlődni rendsenen, nem lesz szívhangja. De ha azt a vasárnapi vérzést kibírta és nem mosódott ki vele, akkor nagyon erősen kapaszkodik. A vérzés már eléggé csillapodott, már csak törlésnél látszik a wc papíron, görcseim teljesen elmúltak, viszont most nagyon sötét barnás. Nem tudom mire ürül ki teljesen. De aggódom. Nyugtassatok meg, hogy minden rendben lesz. Nem gondoltam volna, hogy a hétfőn kiderül, hogy mégis kisbabám van.

2012. szept. 26. 11:47
 39/53 anonim ***** válasza:

Szia!


Jaj én nagyon drukkoltam neked, hogy sikerüljön! Nem lesz semmi baj, pihenj sokat, ez a babó nagyon ragaszkodik! Minden rendben lesz! Gratulálok! :-)

2012. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon örülök, hogy mégis megmaradt a babád!!! Ne aggódj, nagyon kapaszkodik, nagyon meg akar maradni Nektek!!! Meglátod minden rendben lesz, csak ne stresszeld magadat! Drukkolok Neked!!! :-)
2012. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!