Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

[link]



Kb. 15-16 nappal készült a peteérés után, reggeli vizeletből. 4,5 év és sok-sok vizsgálat után erre jutottunk. Én majdnem kiugrottam a bőrömből, mert szerintem egy egyértelmű pozitív. De a doki szerint, mikor megmutattam neki, szerinte haloványka. Kicsit elszomorított. Én azt hittem, ha ilyen két csík van, az egyértelmű. Vagy mégse? Kedden kell mennem hozzá, addig úgysem lát semmit.



2012. szept. 17. 19:07
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

szívből gratulálok, csodálatos pozitív teszted van!

Én is ilyet akarok! 7 éve várunk a csodánkra!!!!


Majd írd meg, mi volt a dokinál :)

2012. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
szia! ez egyértelmű pozitív. a doki csak óvatos, értsd meg őt is. még én is belekönnyeztem a soraidba, mi 7 évet vártunk egy ilyen pozitív tesztre, mondjuk az enyém olyan halvány volt, hogy nagyító kellett hozzá, meg még 3 nap, hogy szabad szemmel jól látható legyen a csík. légyszi írj, mert ma mész dokihoz és szerintem itt vannak egy páran kíváncsiak. nekem anno 4 és fél hetesen semmit nem látott a dokim, túl korán mentem, mert nekem is később van peteérésem mint az átlagnak. ez se vegye el a kedved, ha esetleg ma a doki nem sokat lát. hidd el csináltam már pár pár tesztet az elmúlt 11 évben, de a pozitív az pozitív. egyszer volt hamisan pozitív a tesztem amikor a nem megfelelő módszerrel csináltam végig a tesztet, magyarul túlmártottam a csíkot a pisiben és még jól meg is forgattam bénaságomban... én nagyon szurkolok neked. légyszi írj hogy mi volt ma a dokinál!!!
2012. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy haloványka. Ilketve van, deattól az még nagyon pozitív! Gratulálok!

Majd kérlek írj, hogy mi újság veletek, nagyon kíváncsi vagyok!

Jaj, ez olyan jó érzés! Nekem két éve novemberben lett ilyen "haloványka", (szerintem nem is halovány amúgy) és most it alszik mellettem a 14 hós kisfiam :)

2012. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Nagyon jó olvasni a hozzászolásaitokat! De ma még nem tudok "jó " hírekkel szolgálni, ugyanis nem ma megyek, majd csak a jövő kedden. Azt mondta a dokim, hogy addig nem tudja úgysem megállapítani. Alig bírom kivárni. Annyira hosszúak a napok . Csak e körül jár az agyam. Mindenképpen megírom (és én tényleg megírom :) ), hogy mi volt. Remélem csak csupa vigyori jellel szolgálhatok nektek.


Ma reggel kicsikét megint sikerült elszotyolodnom. Megmértem a hőmet és 37,1-36,9-re lement. Megijedtem kicsit. Attól félek, hogy megjön a menszim. Nem kellene fenn maradnia? (bár a hőt sok minden befolyásolhatja)

Ilyenkor már nem kellene mérnem igaz :)? Hogy tudok már elején ennyire túlaggódni mindent? Mindig azt gondoltam, hogy ha egyszer végre valahára nekem is lesz pozitív tesztem, akkor én nem fogok aggódni, minden rendben lesz és a világ legboldogabb embere leszek. Az igaz, hogy a világ legboldogabb emberének érzem magam, rózsaszín felhőkön lépkedem, de nem tudom túltenni magam az aggódáson. (talán mert még soha nem éltem át ilyet? vagy mert már 4,5 éve erre várunk? ) Ma már azzal nyugtattam magam, hogy "el akar menni " akkor úgyis elgmegy. Még aggódni sem kell hozzá. De csak pozitív gondolatok......

2012. szept. 18. 16:56
 15/53 A kérdező kommentje:

Tényleges számításaim szerint, megállapítottam, hogy mikor foganhatott a mi kis babókánk: A görbém és a megfigyeléseim alapján aug. 31-én estem teherbe. Rá 14. napra nagyon minimális vérzésem volt, éjjel arra kertem, hogy iszonyatosan belehasít az alhasamba (beágyazódás?). Rá két és három napjára pozitívat teszteltem. Hétvégén még csinálok egyet, annak már igen csak erősebbnek kell majd lennie.


Vagyis mire megyek a dokihoz még csak 3 hét és 4 napos lesz a drága( 5 hét 4 napos az előző menszitől számolva). Akkor már meg tudja állapítani a terhességet, vagy majd csak rá 1 hetére?

2012. szept. 18. 17:53
 16/53 Jubilee ***** válasza:
Én mindkét terhességemmel 7 hetesen mentem, akkor már szívhang is volt. Szerintem 5 hét 4 naposan még szívműködés nem lesz, de a petezsák látszódni fog. :)
2012. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Én dettó ugyanígy aggódtam, bár nekünk másodjára összejött, de mivel kétszarvú a méhem, így ijesztgettek mindenféle szörnyûséggel. Az én hangulatom is hullámzott egész végig, aggódás, bizonyosság, hogy nem lesz, nem LEHET semmi baj, megint aggódás. Minden trimeszterben volt valami, amin rágódtam, paráztam. Sajnos. És tudod mit, egy totál problémamentes terhesség után született meg a kisfiam, én meg elrontottam a 9 hónapot az aggódással, és nem tudtam igazán átélni. De ezt sajnos nem lehet kikapcsolni, valószínûleg a második terhességemet is ilyen hullámvasúton töltöm majd. Ezért nem is nagyon tudok tanácsot adni, mert a ne parázz, ne aggódj, úgysem változtat semmin kevés, mert ettôl még ugyanúgy elôjönnek az aggodalmak. De az a lényeg, hogy vannak mellette pozitívak is. És rengetegen szorîtunk értetek, minden rendben lesz. Babó is tudja, hogy mennyire várják, szerintem ez sokat számít.

Hajrá!

2012. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Tegnap visszament a hőm 37,1-re. Szépen meg is nyugodtam. Erre mit tapasztalok? Du látok a tisztasági betéten egy nagyon apró, halvány barna foltot. Mi a fene lehet ez? Mikor pisilés után megtöröltem nagyon enyhén látszott valami. Estére egyre inkább kezdett halván piros lenni. Nagyon meg vagyok ijedve. Folyamatos alhasi fájdalmaim vannak, olyan mint amikor meg szokott jönni. Este hasmenésem, iszonyú fejfájásom és eszméletlen hányingerem is volt, de lehet már csak attól, hogy felidegesítettem magam. Reggelre mégjobban felugorott a hőm 37,2-re. Reggel már nem volt semmi a wc-papíron, viszont ez az alhasi fájdalom folyamatos. Aggódom.


Viszont mindenhol azt olsvastam, hogy addig amíg nem élénk piros és nem darabos, valamint nem jár erős görcsökkel és nagy rosszulléttel addig nem kell semmi rosszra gondolni. (vagyis nem olyan mint a rendes menszi)


Szerintetek? Mi lehet a probléma? Más is tapasztalt már ilyet?

2012. szept. 20. 05:34
 19/53 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokidat, leget, higy hormonpótlásra van szükséged.

Drukkolok, írj majd, hogy mi van veletek!

2012. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kell egy kis progeszteron pótlás!!! Azonnal hívd fel a dokidat. Lehet az is még, hogy emlékezik a szervezeted a mensi idejére. Ez nagyon gyakori ám!!!!


A hőd fent van, tehát tuti nem jön meg a mensid!!!!

2012. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!