Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babonásak vagytok? Vállaltok...

Babonásak vagytok? Vállaltok babát 2013-ban?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mi a véleményetek erről....ki mit gondol. Én nem igazán vok babonás,de 1ik barátnőm nagyon az és ijesztget mindenféle hülyeséggel.
2012. szept. 25. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én idén szültem volna, ha nem ment volna el a babánk 7 hetesen, így most próbálkozunk és remélem 2013-ban meg is születik! Nem vagyok babonás, amúgy! :-)


Mivel ijesztget a barátnőd? Leírod, kíváncsi vagyok?

2012. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok babonás! 13-án születtem és rajta vagyunk a baba témán is, Aki ha Isten is úgy akarja 2013-ban fog születni! :-)
2012. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok babonás.

Már van három gyerekem, de ha most akarnék újabbat, simán bevállalnám. :o)

Komolyan el kellett gondolkoznom, hogy mi is itt a kérdés, mire rájöttem, hogy a 13 lehet... :D

2012. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
elég buta a barátnőd és nagyon szépen fogalmaztam. remélem nem hiszel ilyen hülyeségeknek! és mondjuk akkor mit fog csinálni a barátnőd,ha igaz 2014-ben szül,de 13-án indul be a szülés? visszatartja???
2012. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyenekkel szórakoztat,h ő tuti nem vállalná be,én is pont ezt mondtam,h mi lenne akkor ha vmi okból kifolyólag előbb szülne? Azt mondta,h nem is tervezné úgy,h ez lehetséges legyen,szal mindenképpen cs esetleg év vége felé próbálkoznának,h nehogy előbb jöjjön,erre én azt mertem mondani,h de hát akkor meg 2013-ban foganna,na evvel szöget ütöttem a fejébe,szal már ott tart,h majd csak 2014-ben:) Kicsit nevetséges nekem is,amiket csinál. Többek közt olyanokat mond,h biztos beteges lesz a baba v meg se születik(úgy értem élve),v biztos nagyon rossz lesz,cs mosolyogni tudok rajta,de kiváncsi voltam mi a véleményetek,. Mi is pár hónap múlva szeretnénk már,ha terhes lennék,1enlőre még nem próbálkozunk,de csak a megszakitásos módszerrel "védekezünk",szal ha úgy is alakulna nem bánnánk,igy hát minden valószinűséggel 2013-ban fogok szűlni és ő evvel nem tud megbékélni.
2012. szept. 25. 09:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Én babonás vagyok. De a fiam 13-án született több mint egy hét túlhordással, elhiheted nagyon nem érdekelt hogy 13-a van csak szülessen már meg :)))

De tudatosan nem vállalnék 2013ra babát. Mi 2014re tervezzük a harmadikat.

2012. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy felrúgnám a kedves barátnődet, hogy csak úgy zúgna! Ilyet mondani, hogy meg se születik élve, beteges lesz... Menjen a pics*ba az ilyen ökör. Ne haragudj, de nagyon felhúzott. De csak azt kívánom neki, hogy 2015 febr.13-án szülessen a gyereke... :))) Mit csinálna szerinted? Visszatartaná?
2012. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy fekete macska hogyan tudja befolyásolni a te életedet? Tényleg azért ér valami rosz, mert egy macska átszaladt előtted? Vagy egy kéményseprő miatt lesz szerencséd? Gondolj bele ezekbe! Ennyi erővel és is kitalálhatnék valami ilyesmit! Mi köze van egy számnak a te babádhoz? Akkor minden gyerekkel lesz valami baj, aki 2013-ban fog születni? Nagyon sok ilyen baba lesz a világban! Szerintem aki babonás és hisz ezekben, azért történik meg vele amitől fél, mert annyira fél tőle, hogy bevonzza, tudat alatt!
2012. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És én is 2013-ban szeretnék kistesót a lányomnak és az jobban érdekel, hogy mennyi év lesz köztük, és hogy jó testvérek lesznek-e, mint, hogy mikor születik!
2012. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt én is mondtam neki,h ezekkel a gondoloatokkal inkább bevonzza az ilyesmit,mondjuk abban előbb hiszek,mint a babonában. Dühitő számomra is,sokat vitáztunk már ezen,de hajthatatlan. Mi szeretnénk ikreket,rem.bejön,habár ez sem cs simán akarat kérdése,de azért picit hiszek az akarat erejében:)
2012. szept. 25. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!