Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babonásak vagytok? Vállaltok...

Babonásak vagytok? Vállaltok babát 2013-ban?

Figyelt kérdés
Csak érdekel mi a véleményetek erről....ki mit gondol. Én nem igazán vok babonás,de 1ik barátnőm nagyon az és ijesztget mindenféle hülyeséggel.
2012. szept. 25. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, én nem nevezném magam babonásnak, vagy mégis? :)

2010 novemberi a lányom, és mikor a tesót terveztük neki (2 évet szerettünk volna köztük), akkor mondtam a férjemnek, hogy álljunk neki időben, hogy 2012-ben megszülessen a tesó. Ezt igazából olyan félkomolyan gondoltam, természetesen ha 2013-as lenne, akkor is ugyanúgy várnánk és szeretnénk. Szerencsénk volt, elsőre összejött, így elvileg októberben meg is születik.

Viszont a családban, ismerősi körben több helyen szeretnének babát a következő évben, eszembe sem jutna semmi hülyeséget mondani nekik! Én is tudom, hogy a 2013-as év semmivel nem lesz rosszabb, mint 2012. Mondtak erre az évre is már mindent (Világvége, stb...)

Ja és 13-án volt az esküvőm is, szóval annyira tényleg nem vagyok babonás :)

2012. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagyon babonás csak kicsit, de az nem érdekel hogy a pindurom esetleg csak 2013-ban bújik ki (szilveszterre vagyok kiírva így bármi lehet még belőle), de ha akkor tenné hát az se lenne baj, attól még lehet egészséges, szerintem ezt nem az év határozza meg :)
2012. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Á, én nem vállalnék, 2012. 12.12-én úgyis vége a világnak :))
2012. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Igyekszem nagyon szépen fogalmazni, remélem nem bántalak meg, mert nem az a célom............

Gondolom fiatal vagy még:) Boldog lennék ha csak ilyen dolgok miatt kéne hogy főjön a fejem, hogy a babona miatt mikor legyen gyerkőcöm:) Tudom, a barátnőd nyaggat vele, olvastam.

Azt gondolom, 30 felett, kellő élettapasztalattal más is csak mosolyog ezen. Nem, nem befolyásol. Mi egy éve próbálkozunk, és nem az évszám volt a döntő, hanem hogy lejárjon az autóhitel, meglegyenek a diplomák, legyen végleges állásom pár éve, és fejezzük be végre az építkezést. Ja, és hogy élvezzük a házas éveket gyerkőc nélkül is egy kicsit:) Amikor még csak tervezgettem, lehet hogy megfordult volna ilyesmi a fejemben, de hidd el, aki ez miatt elgondolkodik rajta, az nem érett az anyaságra, és okosan is teszi ha még vár egy jó ideig. Kifogás mindíg van. Sokszor szerencsére. Én egyrészről sajnálom hogy csak most tartunk itt, másrészről irigylem a gyerkőcöm:) 10 éve is felelőségteljes anyja lettem volna, de most valahogy más. Már meg tudom védeni a doktor nénitől, ha egy szurinál úgy akarja megfogni a lábát, ahogy én nem szeretném. Már merek szólni az ilyenek miatt, és már kellően is tudok fogalmazni ahoz, hogy elfogadják amit mondok. Szóval nem, a babona nem befolyásol. Ja, és én is 13.-án születtem. Imádom a fekete macskákat, és péntek 13.-át:) Remélem 2013 nekem is kifejezetten szerencsés év lesz, és végre meghozza a hőn áhított babát:)

2012. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!