Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 29-én volt p. é-sem ....

Július 29-én volt p. é-sem . Próbálkoztunk babával többször is. A ciklusom 53. napján vagyok. Nem vezetek görbét de a höm : 36,5,36,6,37,8,37,2. A doki látta uh-h a tüszöt 27-én . Azt mondta esélyes hogy összejön a baba. Ez a hő utalhat rá?

Figyelt kérdés
VAn már 1 kisfiam, a szülés elött nem volt rendszeres a menszim, tehát nálam megesik hogy ilyen hosszú a ciklusom.
2009. aug. 7. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A pé utáni magas hő terhes és nem terhes nőknél is természetes. Ez a hő nem utal babára, hanem arra, hogy volt pé-d.


Babára akkor utal a magas hő, ha késik (kimarad) a vérzés, de a hő nem esik le, hanem továbbra is fent van.


Ha meg is fogantál, akkor sem vagy még terhes, mert nem ágyazódott még be a babó, és még pár napig nem is fog.

2009. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és miért nem tesztelsz ha a 53. napon vagy?
2009. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert a doki 27-én nem látott babát. a próbálkozásunk óta meg még nem telt el annyi idő hogy kimutatná a teszt.
2009. aug. 7. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!