Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átfujás előtt...

Petevezeték átfujás előtt állok, az orvos peteéréskor akarja csinálni és azt mondta, hogy még az nap reggelizhetek is. Rá 3 napra mehetek dolgozni. Hogy van ez, mindenki mást mond?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Másolok egy régebbi hozzászolást:


szia!Ha jól tudom ez egy fél órás műtét és elaltatnak,közben nem érzel semmit! Utána lehet hogy a hasfalon ejtett kis pici szúrások fájni fognak,változó. De nem vészes szerintem. Előtte való nap be kell feküdni a kórházba, másnap műtét és ha minden oké és nem hánysz akkor 3.nap haza is engednek!!Minden jót, ne idegeskedj!

2008. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam így zajlott: reggel kellett bemennem a kórházba (bocs, de nem emlékszem, hogy ehettem-e előtte), kaptam ágyat, aztán öltözés, és irány a "műtét". Katétert csatlakoztattak a petevezetékeimhez, és irány az átfújás. Nem altattak (ha altatnak, tutti nem ehetsz előtte), monitoron nézték a kontrasztanyag átjutását a petevezetékeken. Kicsit fura érzés, mikor érzed, hogy folyik benned. Ez kb. 15 perc, ha volt. Utána felvittek a szobába, kb. 1 órát nem volt szabad a fejemet megmozdítani (nem tartottam be, szét is akart hasadni). Ebédet kaptam, simán lehet enni. Másnap reggel vizitelés után hazaengedtek.
2008. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem áprilisban volt a második.

az első tavaly csinálták uh-gal,42000 ft-iszonyatosan fájt,mert egyik oldal nem ment át.

áprilisban,korházba csinálták ambulánsan.picit volt kellemetlen ki lehet birni.kicsit szédültem utána.30 percel késöbb odaadták a zárót,másnap már dolgoztam,most már nem tartanak bennt .nyugi.és no para.gondolj a babóra!

2008. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányok!!!

Akkor a petevezeték átfujás, és a petevezeték átjárhatosági(HSG) vizsgálat ugyan az??

Én ugy tudom két különbözövizsg.

2008. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ugy tudtam .kell érte fizetni is?mert akkor én el sem megyek nincs nekem 40000ft.
2008. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz. Nekem márciusban volt,és nem altattak, ambulánsan csinálták, fél óra alatt kész voltam, de igen nagyon fájt, nekem is az egyik oldal zárt volt a másikon pedig polip volt.
2011. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!