Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben próbálkozók!...

Novemberben próbálkozók! Nincs kedvetek beszélgetni együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez az első igazán próbálkozós hónapunk most mult el a mensi november 6 körül lesz az ovulációm és november 20.-ra nem várom.23/N Szedtek valamilyen vitamint? Ajánlotok valamit?
2012. okt. 24. 11:06
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)

Nekünk a második próbálkozási hónapunk. Pé elvileg 5.-én lesz és 20. körül nem várom én sem:)

Tina

2012. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Hűű mennyien lettünk de jó :D Nem gondoltam:) A folsavba én is gondolkodom az kéne az E vitamin meg a méh nyálkahártyának tesz jót.Igen amugy én attól félek hogy én is annyira rápörögtem hogy "csakazértsejövök" állapot lesz.De szerintem ez az elején még természetes.Bár én már most parázom annyit olvasgattam itt a gyik-en hogy évek alatt jött össze...Nem tudom hogy lehet azt lelkileg bírni.Én se birok másra gondolni igyekszem a férjemnek nem folyamatosan ezt a témát nyomni:D Nekem azért hozzátartozik a dologhoz hogy évekig lindinettet szedtem és 3-4 éve cseréltem le nuvaring hüvelygyűrűre.Azóta mindenki paráztat hogy na bucsut inthetek a méhnyálkahártyámnak egy évig.... :( de remélem nincs igazuk
2012. okt. 24. 13:41
 13/55 A kérdező kommentje:

Kevdes 8-as teljesen megértelek.Sokan mondják hogy áhh 4 honap az még semmi... de igenis az nagyon rossznegatívat tesztelni.Mint írtam feljebb már az ezelőtti honapban se védekeztem de nem tudtunk együtt lenni sokat mégis reménykedtem...Én kis majom csinálgattam szorgalmasan mensi előtt egy héttel a teszteket két naponta és bakker majdnem mindig kibuktam tőlük.Ráadásul még késett is hogy belopja magát a szívembe a remény és erre nem. Na szóval megmondom őszintén egy hónap is sok volt ebből a négy is sok nemhogy az évek...


Kedves 10-es köszönöm a válaszod folsavat igazad van azt akartam is venni de elfelejtettem:)


Tina:D Akkor kb ugyanakkor fogunk parázni hogy na megjön?na teszteljek már?:D

2012. okt. 24. 13:48
 14/55 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Picit talán nőtt az étvágyam, de nem vészesen. A folsavat mindenképpen szedd, az nagyon fontos és igen a b-vitaminok is. Czeizel doktor bácsi egy videójában elmagyarázza hogy miért is.

Én már nem merek semmi negatívat olvasni, mert tiszta lelkibeteg leszek tőle. A férjem kifejezetten megtiltotta.

Persze minden mensi egy trauma. Bele se merek gondolni, hogy azok a nők hogy bírják, akik tényleg nem csak 1-2 hónapja, hanem akár évek óta próbálkoznak.

Na de reméljük a legjobbakat :)

2012. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hajni vagyok, múlt hónapban én indítottam egy oldalt azoknak akik októberre nem várják.

szépen összegyűltünk és már van 2 pozitív teszt is. Én sajnos negatívat teszteltem. November 2. án lesz ovum, most arra készülünk, 2. baba lenne és 36 éves leszek. 4. hónapja próbálkozunk, az első is 7 év alatt jött össze, ez nagyon borzasztó volt nekem. Én csak a folsav és B-vitaminokat ajánlanám szedni, a többi tényleg felesleges és drága, meg az Elevit jód nélkül nem jó, mert ha éppen nincs pajzsmirigy felülműködésed akkor viszont terhesen kell a jód!!!!! - hogy okos legyen a babád... -én pajzsmirigy beteg vagyok, alul működésem van, ezért én szedek még plusz jódot. Egy biztos két pozi teszt lesz ebben a hónapban is :-) de vajon kinek!!! Sok sikert mindenkinek!

2012. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Szia Hajni azt hiszem októberben olvastam a kérdésed :) Remélem több lesz mint kettő:) Hát engem csak a várakozás meg a napok lassúsága idegel ilyenkor. Köszönöm neked is a vitamin információkat.
2012. okt. 24. 17:46
 17/55 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, igen kb egyszerre fogjuk tövig rágni a körmeinket:D nagyon remélem, hogy nem hiába:):)

Tina

2012. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 8-as és kb. fél órája két csíkos lettem! Pedig még tegnap a lily teszt negatív volt. Ma x-epillel néztem! El sem hiszem! Szurkoljatok! És mindenkinek hajrá!!!:)
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Jajjj de örülök neked :) :) a Lily már másokat is becsapott.Halvány erős? Képet tudsz felrakni?:) Irigyellek ám most:)
2012. okt. 24. 19:10
 20/55 anonim ***** válasza:
Szia! Mi június óta úgy vagyunk vele, hogyha jönni akar akkor jöjjön a baba, de novembertől akartuk elkezdeni a 2 naponta szex módszert, mert eddig ahogy esett úgy puffant alapon csináltuk. Hát a baba közbeszólt, hétfőn teszteltem egy pozitívat :) Amúgy én előtte nem szedtem vitamint.
2012. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!