Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben próbálkozók!...

Novemberben próbálkozók! Nincs kedvetek beszélgetni együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez az első igazán próbálkozós hónapunk most mult el a mensi november 6 körül lesz az ovulációm és november 20.-ra nem várom.23/N Szedtek valamilyen vitamint? Ajánlotok valamit?
2012. okt. 24. 11:06
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Neked is nagy gratuuulaaaa milyen érzés? Csináltál azóta tesztet? Doki?:) Furcsaság?Tünetek? :)
2012. okt. 24. 21:02
 22/55 anonim ***** válasza:
:-) na lányok itt akkor van már két pozi teszt és én is gratulálok nektek!!! Én egyenlőre annak is örülnék ha az ovutezstem lenne máűr hamarosan pozitív. Annyira parázok, hogy megint évekig kell várjunk, én bejelntkeztem már most nődokihoz és nagyon fontolgatom hogy endokrinologushoz is kellene talán. De egy a lényeg vasárnaptól sok sex :-)))))) elő a csipkés bugyikkal csajok! Tina üdv itt is, reméljük ez a mi hónapunk is lesz végre!!!
2012. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
ja Hajni voltam az októberi gárdából.... :-)
2012. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
Ismét a 8-as vagyok! :) Képzeljétek, tegnap nem hagyott nyugodni, hogy negatív teszt után egy nappal pozitív lettem. Még jó hogy, csak a fürdőszobai kozmetikai kukába dobtam azt a "negatív" tesztet. Tegnap kitúrtam.....:) És kiderült, hogy azon is két csík volt, csak az egyik annyira halvány, hogy alig látszott. :D Szóval tessék mindenkinek várni egy kicsit mielőtt kidobja... Számításaim szerint akkor most ez az 5. hét. Szerintem jövőhéten megyek csak dokihoz. Mert az első szülésemnél nem voltam elégedett és most kéne egy új doki. Gravidát vettem, mától szedem. Én bánom, hogy nem kezdtem el előbb szedni. Habár nyár volt, talán volt eddig elég vitamin. De az őszi/téli próbálkozóknak ajánlom a vitamin pótlást. Egy kicsit el kezdett bennem dolgozni a para. Ez a következő 7 hét izgulásban teli lesz.Remélem minden oké rendben marad!
2012. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Hajni:) Nyugi ezek még az októberiek:D Ergo:) 4 pozi teszt van oktoberből:D Igen most jön a tuti része a sok szex :D Én is örülnék egy pozitiv ovu tesztnek tegnap megjöttek a vaterás tesztjeim azért nem csalódtam magamban mert kipróbáltam egy ovusat meg egy terhességit:D Bár nem tudom mennyire megbizhatoak ezek de 80 db tesztet/50 ovulácios 30 terhességi/vettem 4200 ft-ért.
2012. okt. 25. 10:57
 26/55 anonim ***** válasza:
húú ez tényleg olcsó, én Németországban élek, nem tudnám beszerezni lehet, pedig már rengeteget elhasználtam belőlük. hajni
2012. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Még csak házi orvosnál voltam vérvételen, mert külföldön élek és itt így megy. MEgnézik van e valami betegségem meg ilyenek, utána küldenek el nőgyógyászhoz. Ha minden igaz péntekre derülnek ki a teszt eredmények... már tűkün ülök, hogy megkapjam a beutalómat :((((( Azt se tudom hány hetes vagyok, vagy hogy mi van csak a 2 pozitív teszt ad reményt. Tünetek vannak bőven. Majd leszakad a mellem, érzékeny vagyok nagyon... pl a vérvétel is tegnap volt de még ma is nagyon fáj a karom, alig birom emelni.... utána meg bőgtem mint egy gyerek, de komolyan... férjem ott vigasztalt a kocsiba. Majdnem minden nap elbőgöm magam valamin. Ja meg képzeljétek el, ha pl hallgatok egy zenét ami tetszik akkor elkezd bizseregni a mellbimbóm.... de a vicc az, hogy tegnap ahogy ettem a spenótot (már nagyon éhes voltam) akkor is bizsergett a mellbimbóm :DDD Hát én úgy röhögtem.
2012. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Spenótra bizsergő mellbimbó:D Tipikus terhességi tünet:D
2012. okt. 25. 23:30
 29/55 anonim ***** válasza:

Lányok :)

Nekünk ez a második próbálkozós hónap, előtte kellett egy kis technikai szüntetet tartani, és az októberi topik nekem is ismerős :) Akkor nem jött össze, de majd most! :)Pé elvileg 31-én, nemvárt nov. 14-én. Drukk mindenkinek és gratulálok az eddigi zebratesztekhez!

2012. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban syoss :) Megy a drukk:) Vitamint valamit szedsz?
2012. okt. 26. 10:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!