Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben próbálkozók!...

Novemberben próbálkozók! Nincs kedvetek beszélgetni együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez az első igazán próbálkozós hónapunk most mult el a mensi november 6 körül lesz az ovulációm és november 20.-ra nem várom.23/N Szedtek valamilyen vitamint? Ajánlotok valamit?
2012. okt. 24. 11:06
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon nehezen bírom, de muszáj, 2x csalódni rosszabb mint 1x. Még talán annyi van, hogy alapból sok a savam, de az elmúlt pár napban olyan szinten ég a gyomrom hogy az eszméletlen. Meg nagyon kívánom a tejet. Nem merek a gyomorégére gyógyszert bevenni mert félek hogy ha baba van akkor árthat neki...nem tudom hogy a gyomorégés mennyire függ össze a terhességgel, de elég érdekes jel. :D Nagyon szurkolok érted! Hidd el hamar el fog repülni ez a pár nap, próbáld terelni picit a gondolataidat. Én is azt teszem folyamatosan, mert 8.-a már csak 2 nap, de olyan mintha egy örökkévalóság lenne. :S
2012. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Nekem ma elkezdődött egy nagyon minimális barnás maszatolás. Lehet, hogy beágyazódás? Igazából tudom, bármi lehet. A hasam szurkál egész nap, olyan vagyok mint egy kisnyugdíjas, legszívesebben csak nyögnék és feküdnék, kár hogy dolgozni is kell valamikor :)

Nekem még van kb. egy hetem a nemvártig, kiváncsi vagyok mi lesz... :)

2012. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Hát a tünetekkel azért nem bíztatnálak mert szinte minden terhes tünet ugyanolyan mint a pre-menstruációs tünet.

Sajnos sokszor csak be is beszéljük magunknak valahol olvastam hogy ilyenkor ráadásul még nem is lehetnének terhes tünetek de minden ember más:)

2012. nov. 6. 15:45
 44/55 A kérdező kommentje:
Syoss:) Igen a barnázás szerintem a beágyazódást jelentheti:) Szerintem ez egy jó jel:)
2012. nov. 6. 16:01
 45/55 anonim ***** válasza:
Hát, minden lehet igazából, jövő héten már okosabb leszek... :)
2012. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, najó, nem bírtam...:D Most hazafelé jövet, mikor jöttem munkából, beugrottam a gyógyszertárba, és vettem egy tesztet...:D Meg is csináltam gyorsan, hát ez lett az eredménye: [link]


:):):):) Annyira boldog vagyok! :):):)

2012. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Jaaj és a tegnap 10:26-os voltam. :)
2012. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
GRATULAAAAAAAAAAAAAAA bakker milyen erős:D
2012. nov. 7. 21:00
 49/55 A kérdező kommentje:
Figyu nem azért de egy nappal vagy a nem várt előtt és ilyen erős?:D NEM IKREK???
2012. nov. 7. 21:01
 50/55 anonim ***** válasza:

De hiszen ez GYÖNYÖRŰ!!! :):):) Gratulálok!!! :)


Milyen teszt volt ez?

2012. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!