Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben próbálkozók!...

Novemberben próbálkozók! Nincs kedvetek beszélgetni együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez az első igazán próbálkozós hónapunk most mult el a mensi november 6 körül lesz az ovulációm és november 20.-ra nem várom.23/N Szedtek valamilyen vitamint? Ajánlotok valamit?
2012. okt. 24. 11:06
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:) Nem feltétlen ikrek szerintem mert anno nekem is a babómat 4 nappal mensi előtt délutáni pisi erős pozitívval jelezte:)Remélem 20. körül is ugyan így tesz!:)
2012. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Hahó Lányok! Én a 8-as vagyok. Nemrég voltam uh-án. Sajnos nem kaptam túl jó híreket. Baba még nagyon pici volt, szóval róla nem sok mindent tudtak mondani, még szívhangja se volt. Viszont sajnos van alatta egy hematómám. Ágyfekvésre lettem ítélve. Kb. 2 hét míg megtudom, hogy rendben van-e. Addig itthon fekvés és köröm rágás. Semmi nem egyszerű.... De megrópálok pozitív lenni. Szurkoljatok! :)
2012. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben lesz, fel fog az szívódni szépen! :)
2012. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Igen, én is sokat olvastam, hogy felszívódik a hematoma. Tessék sokat feküdni és betartani amit a doki mond, olvassál nézzél sok filmet, 8 hónap múlva nem lesz rá idő ugyse, hála az égnek :-). szép és egészséges terhességet kívánok neked!!
2012. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Szoszi85 válasza:

helló, mi is ebben a hónapban kezdtük, 28-ra nem várom, de szerintem most nem sikerült, legalábbis semmi nem utal arra, hogy sikerült volna :( na majd a következő hónapban!

(amúgy folsavat meg multivitamint szedek)

2012. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!