Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben próbálkozók!...

Novemberben próbálkozók! Nincs kedvetek beszélgetni együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez az első igazán próbálkozós hónapunk most mult el a mensi november 6 körül lesz az ovulációm és november 20.-ra nem várom.23/N Szedtek valamilyen vitamint? Ajánlotok valamit?
2012. okt. 24. 11:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

2.próbálkozós hónap 1 baba lenne.(lesz is mert ennek most sikerülnie kell)

Én az Elevitről nem sok jót hallotam.Nekem a doki Gravidát javasolt,de nem azt szedek mert a sima béres multivitamins se bírja a gyomrom.Én ladeevitet szedek van benne vas ,folsav,jód,e vitamin,omega 3 meg még jó pár dolog.Ha a gyógyszertárba bementek elétek tesznek jó sok félét amiből tudtok választani.

2012. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek, valamint C és E vitamint. Ez alapnak szerintem jó, aztán majd ha összejön akkor a doki úgyis megmondja, hogy mit ajánl vagy mire váltsak :) vitamin szempontból mondjuk elég jólállok, mert január óta szedek terhesvitamint :)) vitaminhiányom tuti nem lesz :)
2012. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Szia 31-es mikor lesz az ovud? Mikorra nem várod?:) Igen fő a pozitív hozzáállás:) MINDENKI babós lesz novemberben:)
2012. okt. 27. 14:05
 34/55 anonim ***** válasza:
Már volt ovum.November elejére nem várom.Mindenkinek zebrásodó tesztet kívánok.
2012. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Jujjj:) Akkor te tesztelsz közülünk elsőként megy a drukk:) Feltétlenül írj:)
2012. okt. 27. 22:03
 36/55 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet felétek lányok? :)
2012. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!:)

Azt hiszem nálam lezajlott a peteérés.Elég szorgalmasak voltunk most várjuk a gyümölcsét:):)Sok sikert minden leendő kismaminak!!:)

Tina voltam

2012. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok de örülök hogy nem felejtettétek el a kérdést:D.

Én nem tudom meg volt-e.4 napig folyamatosan pozitiv az ovuteszt imádom az egészet.Fogalmam sincs mi van ilyenkor:D

Kétnaponta együtt vagyunk. Szóval valahogy így állunk.

[link]


Remélem jol vagytok alig várom hogy tesztelgessünk:D

2012. nov. 5. 20:42
 39/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok ha nem baj. :) Igaz, nekem már megvolt október 25.-e körül a peteérés, nem csináltam tesztet hogy tudjam, de az alhas szurkálások elég egyértelműen jelezték. :) Október 13.-án múlt el a menstruációm. 8.-ára nem várom. DE, mintha lennének tüneteim, észrevettem magamon pár dolgot, de az is lehet hogy csak beképzelem! :D Szóval, sokat járok pisilni, mintha picivel fáradékonyabb lennék, néha elkap egy kis gyenge hányinger, folyamatosan szurkál és olyan érdekesen fáj az alhasam, feszt csak ennék, derekam mostanában majd le szakad, tegnap délután mértem a hőmet akkor 37,5 volt, ma hajnalban is mértem rögtön miután kinyitottam a szemem, és az 37,2 volt. Nagyon reménykedek hogy sikerült, első próbálkozós hónapunk lenne. Igaz, peteéréskor nem tudtunk együtt lenni, mert párom külföldön dolgozik és csak hétvégente van itthon, de október 20.-án sikerült összehozni a "romantikázást". :) Remélem annak a gyümölcse már itt fejlődik a pocakomban. :) Ha 8.-án nem jönne meg, akkor 10.-én fogok tesztelni. Mondták sokan hogy már most is kimutatná ha babás lennék, de én úgy vagyok vele hogy megvárom mit produkálok (lesz e mensi vagy nem), és ha nem akkor adok ki tesztre pénzt. Nem akarok már előre csalódni. Juj, bocsi hogy ilyen hosszú lett a hozzászólásom, de úgy izgulok! Megy a sok drukk mindenkinek és kívánok mindenkinek széép két csíkos tesztet! :) Írok majd hogy mi lett a vége, persze csak ha érdekel Titeket! Szép napot Mindenkinek! :)
2012. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Szia:) Jajjj hogy a francba bírod ki?:D Elismerésem:)A tünetek biztatóak.:( Olyan messze még a november 20 :( amikor én is reménykedhetek.Reméljük jókor romantikáztatok:)Szorítok feltétlenül írd meg mi lett az eredmény:)
2012. nov. 6. 10:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!