Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet elviselni hónapró...

Hogyan lehet elviselni hónapról hónapra a csalódást?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan kezeljem azt, hogy nem esek teherbe. Nem tölti ki a mindennapjaimat a görcsös vágy, mégis folyton rettegek a közelgő menstruációtól, mert a csalódás felemészt. Akármennyire próbálok nem erre gondolni, akkor vagyok nyugodt, ha nem szeretkezünk a párommal, mert akkor tudom, hogy meg fog jönni és kész, de ha már egyszer is együtt vagyunk, akkor jön a reménykedés, amit nem tudok eltüntetni az agyamból, ha elterelem a gondolataimat nappal, akkor éjjel álmodok azzal, hogy most biztos sikerül és terhes vagyok. De nem és nem és nem...

Az orvosok szerint nincs akadálya a teherbeesésnek....


2012. okt. 28. 16:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán stresszelek, van, hogy felhúzom magam, de úgy alapvetően felül tudok emelkedni a legtöbb negatív behatáson. Ezért szerintem nem ez befolyásolja a teherbeesést. Nem agyalok rajta naphosszat. A menstruáció előtti és utáni pár nap amikor nagyon el vagyok keseredve, szomorú vagyok, nem ideges. Elkeseredett, reményvesztett. 3 éve szeretnék babát, mindig úgy voltam vele jön ha jönnie kell, a számolgatás, kombinálgatás másfél éve kezdődött. És főleg azért, mert csak telnek felettem az évek..

Igazából minél jobban reménykedek, annál nagyobb a pofára esés.

2012. okt. 29. 08:18
 12/12 anonim ***** válasza:
A 10. válaszolónak nagyon sok siekrt kívánok! Nagyon nehéz lehet, hogy csak 2 beültetéses lehetőségetek van! Nincs mese sikerülnie kell!!! Nagyon sok sikert kívánok hozzá!!! Kedves kérdező, bizony 3 év már nagyon sok idő és rengeteg csalódás van mögötted! Nem tudom, hogy orvoshoz jársz rendszeresen? Néha olyan kis apróságokon mulik, hogy nem jön a baba!! Párod rendben van? Őt vizsgálnál először. Nálam pajzsmirigy problémák voltak, mikor ez kiderült, már jött is a baba :-) Keress fel egy orvost, vagy ha van akkor lehet itt az ideje leválltani, nehogy úgy járj mint én, hogy semmit nem segített, csak a pénzemet vette el pofátlanul :-( 3. válaszoló voltam
2012. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!