Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe így?

Esett már valaki teherbe így?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel elkapott minket a hév, gumi nem volt nálunk, és pár másodpercre betettem neki, és amikor kivettem volt a végén vízszerü előváladék. 3 napja mult el a havija neki. Utána csomót hülyültünk (futottunk, táncoltunk, kézbe vitttük egymást, stb, gondoltam, hogy ha kiizzad akor ha esetleg benne maradt valami akkor kiizzadja...) Utána ledőltünk és ujjaztam amig elélvezett. Utána még sokat kellett gyalogolni, amig hazaértünk. Szerintetek lehet ettől terhes? Én bízom benne, hogy nem, de nagyon féltem, és számtalanszor leb@sztam magam ezért, hogy hogy lehettem ilyen hülye :(
2009. aug. 12. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen vízszerű váladék is tartalmaz(hat) ondót, nem csak az aktus végén van, szóval talán kicsi az esély, de történt már ilyen
2009. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
77%
tortenni mar tortent ilyen... ritkasag... az esely szerintem minimalis h teherbe esett!
2009. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megijeszteni, de én azt tanultam bioszból, hogy ha "jól érzi" magát a lány, lehet hiretelen peteérés. DE ha esteleg tényleg volt, akkor még szerintem nem nagyon tudna beágyazódni. Reméljük a legjobbakat.
2009. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan estek már úgy teherbe, hogy csak 1x-2x ki-be huzogattak. Az előváladék is tartalmazhat spermát, persze nem mindig. Az hogy jól érezte magát és izzadt sokat, ez hülyeség ugyanis az előváladék meg peteérés meg az ilyen nemi dolgok nem jönnek ki az izzadtságra :D

Baromi jó lenne, ha szex után mindenki elkezdene izzadni és kijönne a sperma xDDD Butaság...

Amúgy igen lehet terhes, de nagyon minimális az esélye, de megvan az esély.

2009. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól a kis előváladéktól már szépen meg is termékenyülhetett... Megérte az a kis élvezet, hogy halálra aggódjátok magatokat?
2009. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de szerintem kevés az esély. azért legközelebb vigyázzatok. amúgy nem izzadja ki a spermát! ez hülyeség!
2009. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kiizzadja a spermát... mit csináltál te boiszórán, mondd?


Teherbe eshet ennyitől is. Minden normális ember tudja, hogy ha nem akar babát, akkor védekeznie kell. Példák terhességre előváladékból: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

és akkor pótolom a kimaradt bioszórát.


Tételezzük fel, hogy 6 napig tartott a havi vérzése, ti meg rá három napra, a ciklusa 9. napján játszadoztatok. Az előváladékban lehetnek spermiumok, amik szépen eljuthattak a petevezetékbe, ahol a megtermékenyülés történik. Ráadásul akár egy hétig is életben maradhatnak.


Szintén tételezzük fel, hogy a lánynak szabályos a ciklusa, és a 14. nap hajnalán kiszabadul a tüszőből egy érett petesejt. K9rülnéz a petevezetékben, és mit talál? Öt nappal azelőtti közösülésből származó ÉLŐ HÍMIVARSEJTEKET.


Na, szerinted mennyi az esélye, hogy megtermékenyül?


Még rosszabb a helyzet, ha a lánynak nem a 14. napon, hanem korábban volt ovulációja, mert így az esély a terhességre ég nagyobb.

2009. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a hímivarsejtek 48 óráig életképesek. ( a 3. hozászóló)
2009. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!