Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe így?

Esett már valaki teherbe így?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel elkapott minket a hév, gumi nem volt nálunk, és pár másodpercre betettem neki, és amikor kivettem volt a végén vízszerü előváladék. 3 napja mult el a havija neki. Utána csomót hülyültünk (futottunk, táncoltunk, kézbe vitttük egymást, stb, gondoltam, hogy ha kiizzad akor ha esetleg benne maradt valami akkor kiizzadja...) Utána ledőltünk és ujjaztam amig elélvezett. Utána még sokat kellett gyalogolni, amig hazaértünk. Szerintetek lehet ettől terhes? Én bízom benne, hogy nem, de nagyon féltem, és számtalanszor leb@sztam magam ezért, hogy hogy lehettem ilyen hülye :(
2009. aug. 12. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Találtak már 8 nappal a közösülés után is élő hímiovarsejtet a petevezetékben. és esett már teherbe nő 7 nappal a közösülés után is: [link] Szeretkezés a 9. ciklusnapon, ovuláció meg a 16. ciklusnapon. A nő teherbe esett, a 30. ciklusnapon pozitívat tesztelt. Azaz a 16. ciklusnapján még volt élő hímivarsejt a petevezetékében az egy héttel azelőtti közösülésből.


Hoppá. Ennyit arról, hogy csak az ovu napján kell vigyázni. Hát nem. Bármikor teherbe lehet esni, ha nem védekezik az ember fia-lánya.

2009. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel 8 hónapig szeretkeztünk védekezés nélkül, mire baba lett belőle. Nem fogtuk vissza magunkat, és 22 ill 27 évesek vagyunk. Szóval ha minden rendben sem lesz a dologból feltétlenül egyből gyerek. :)
2009. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Így van, nem lesz. Egészséges párnál jó időben történt szeretkezésből is csak max 25%-os eséllyel lesz baba.


bezzeg, ha valaki nem szeretné, akkor meg gumi mellett, előváladékból is becsúszik... Nem érti ezt az ember lánya.

2009. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
na ma megjött neki XD
2009. aug. 28. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!