Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy apa lesz? Nem terveztük! Félek, hogy vége lesz a 4 éves kapcsolatunknak.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és állapotos lettem(védekeztünk), viszont én ennek örülök is meg nem is. Első gondolatom az volt, hogy megtartanám mert már 4 éve vagyunk jó párkapcsolatban a párommal, persze viták vannak. Másik részről meg nem tudok ennek örülni, mert nem olyna rég felmerült a téma, ha terhes lennék ő nem szeretné még megtartani, de az is igaz, hogy akkoriban voltak gondjai a munkahelyén. Még suliba akar járni, dolgozik és én is most kezdtem dolgozni meg nem költöztünk még össze. Hogy mondjam el? Mit fog szólni akkor hozzá? Csak hirtelen felindulásból mondta volna, hogy nem akarja vagy...? Tanácstalan vagyok:( Nem tudom hogy dolgoznánk fel az abortuszt és azután milyen hatással lesz a kapcsolatunkra. Ha esetleg tények elé állítom a párom még megváltozna a véleménye? Ő 24 éves.
2012. nov. 10. 16:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az én párom is a megfelelő időre vár már egy ideje, és ő 28 éves! Persze nem mindenki egyforma! Én biztos megtartanám a babát, ha tényleg szeret a párod, akkor melletted fog állni! De ez csak az én véleményem! Sok sikert!
2012. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szia!én is ugy esten teherbe h nem teveztük,pedig fiatalabb vagyok nálad.de mikor megmondtam a páromnak ö nagyon boldog volt pedig ö sem tervezte még a baba vállalást.mi összeházasodtunk de ez persze egyáltalán nem kötelezö.viszont semmi képpen ne vetesd el a kicsit mert lehet h sosem lehet többet(lehet ilyen mellékhatása is az abortusznak).meg megbánnád hidd el...és ha a párod szeret biztosan ö is szeretné a kis babátok akármit is mondjon...mert még is az ö gyereke.ugyhogy ne félj!!bátorság!!!:)
2012. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is úgy lettem terhes, hogy nem terveztük, alig pár hónapja jártunk csak. Annyira megijedtem, hogy telefonban mondtam el neki, nagyon dühös lett, aztán mondta hogy nem érdekli, nem adja a nevét se pénzt, mondtam oké, de megtartom, nem ölöm meg (én 24 voltam), aztán meggondolta magát, ma már 9 éves a kiscsaj és az apja szeme fénye, imádja. :) Olyan nincs, hogy tökéletes helyzet, arra ne várjon! Ez a baba most akar jönni, hadd jöjjön!
2012. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Megmondtam! Egyszerüen. Pedig már sokat agyaltam, hogy mit mondok egész pontosan. Egyből kérdezte, hogy mit szeretnék. Próbáltam nem befolyásolni. Végül abban maradtunk hétfőn csinálunk még egy tesztet. Csütörtökön csináltam munka után. Anyagi helyzetünk sztem nem vészes. Van egy 1,5 szobás panellakásom. Költözés előtt csak fel kell újítani. A szüleim spórolós, biztos tudnának segíteni.
2012. nov. 10. 22:36
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, még a kritikát is. Abból is megpróbálok tanulni.
2012. nov. 10. 22:41
 16/22 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, nem sok értelme lett volna még húzni. Beszéljetek róla sokat, meg lesz a helyes megoldás!
2012. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Remélem megtartjátok!nEKÜNK A FÉRJEMMEL
2012. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
remélem megtarjátok.nekünk a férjemmel ha nem sikerül a lombik nem lehet kisbabánk.2 esély van.De ott egy élet és remélem megtartjátok.Sok erőt és kitartást kívánok nektek!!!
2012. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én írtam a kritikát,nem bántásnak szántam,tényleg..De ha vele tervezed a jövődet,igenis meg kell tudnotok beszélni a dolgokat,tabuk és félelmek nélkül!Hidd el,ez mindkettőtök,és ha megtartjátok,a kicsi érdeke is!

Sok sikert a döntéshez,bármi is legyen az,mert ezt más nem döntheti el rajtatok kívül,nektek viszont alaposan át kell rágnotok!(azért én is szurkolok,hogy meg tudjátok tartani!)

szép estét

2012. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok, hogy minden rendben legyen és megtartsátok, szerintem ha egy gyerek védekezés mellett is megfogan, az jelzi, hogy ez a megfelelő pillanat rá. Tökéletes körülmények meg úgysem lesznek! Sok sikert!
2012. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!