Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy apa lesz? Nem terveztük! Félek, hogy vége lesz a 4 éves kapcsolatunknak.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és állapotos lettem(védekeztünk), viszont én ennek örülök is meg nem is. Első gondolatom az volt, hogy megtartanám mert már 4 éve vagyunk jó párkapcsolatban a párommal, persze viták vannak. Másik részről meg nem tudok ennek örülni, mert nem olyna rég felmerült a téma, ha terhes lennék ő nem szeretné még megtartani, de az is igaz, hogy akkoriban voltak gondjai a munkahelyén. Még suliba akar járni, dolgozik és én is most kezdtem dolgozni meg nem költöztünk még össze. Hogy mondjam el? Mit fog szólni akkor hozzá? Csak hirtelen felindulásból mondta volna, hogy nem akarja vagy...? Tanácstalan vagyok:( Nem tudom hogy dolgoznánk fel az abortuszt és azután milyen hatással lesz a kapcsolatunkra. Ha esetleg tények elé állítom a párom még megváltozna a véleménye? Ő 24 éves.
2012. nov. 10. 16:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
nem haragszok én, amiėrt azt írtad. Igazad van. Jobban tettem h megbeszéltem vele. Nagy esély van rá, hogy megtartjuk.
2012. nov. 11. 16:46
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kivánságokat:-)
2012. nov. 11. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!