Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár tényleg arra mennek a...

Mostmár tényleg arra mennek a lombiknál az orvosok, hogy elkerüljék az ikerterhességet? De miért?

Figyelt kérdés
Férjem azoospermás kb 3db lombikra van esélyünk és csak egy embriot akarnak visszarakni,nem kevesbb így az esély mintha kettőtt ültetnek vissza?Örülnék az ikreknek,csak nem értem,h miért van az h eddig 2-3 embriot ültettek vissza mostmeg már az egyre mennek.
2012. nov. 12. 22:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

...Ja,és még annyi,hogy bár nekem hármasikreim vannak,a ketteseknél is előfordulnak problémák.Tudnék mesélni,hány kettes ikerpár volt még a koraintenzíven az enyémeken kívül...

Utolsó voltam.

2012. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Köszönöm,h leírtad a történetedet,azt hiszem maradok az egy embrio változtnál,bár világ életemben ikrekről álmodtam,de megbizom az orvosomban.
2012. nov. 13. 22:25
 13/13 Golan Trevize ***** válasza:
Még annyit, hogy egy embrióból is lehet két gyerek, szóval fel a fejjel. ;)
2012. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!