Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyan leendő...

Vannak itt olyan leendő kismamák, aki a mostani ciklusukban fognak próbálkozni először?

Figyelt kérdés

Én még csak a ciklusom 9. napján tartok, ma kezdtem el csinálni ovu tesztet, minden nap fogok (rengeteg van, netről rendeltem). Emellett mérem a hőmet. :)

Kíváncsiságból kiszámoltam, hogy ha egyszerre összejönne, akkor ha minden jól megy augusztusban szülnék.

Egyébként várom a nyár végén szülők véleményét is. Ki lehet bírni a nyarat? :)


2012. nov. 15. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MI sajnos nem elöszőr próbálkozunk, de mertem azért írni ide , mert mi is nagyon szeretnénk már kibabát! Nagyon remélem hogy ebben a hónapban sikerrel jártunk 2 hét múlvára nem várom! Remélem leendő kismamák leszünk ahogy írtad :)
2012. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mi is ebben a hónapban kezdünk próbálkozni,sajnos az elöző terhességem májusban elhalt 10 hetesen :( Az első terhességem nekem az első próbálkozásra összejött remélem most is úgy lesz :)) szorítok nektek és magamnak is hogy jó hamar sikerüljön!!! :)
2012. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami hír esetleg? :)
2012. dec. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!