Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan, évekig megszakitásos...

Sokan, évekig megszakitásos módszert alkalmaznak, mégse csúszik be a baba. Az előnedvtől hány százalek teherbe esni? Még annyit hogy már férjnél vok, soha nem érdekelt mert védekeztünk mindig, de van aki azt mondja lehetséges teherbeesni van aki nem.

Figyelt kérdés
Szerintetek? Mekkora az esélye?
2009. aug. 15. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 6 éve védekezünk így, de az igazság az, hogy középidőben mindig óvszert is használunk.
2009. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én olyan védekezés mellett lettem terhes, mit 9:37
2009. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve védekezünk így és nem lettem terhes.
2009. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem hajlam kerdese: nekem volt olyan ismerosom, aki 4x esett teherbe, elsore! Ill. aki mensikor esett teherbe. En meg sosem voltam abortuszon, semmi bajom nem volt es fel evig kemenyen probalkoztunk. Van aki hamar bekapja a legyet....

34 hetes kismama

2009. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi a párommal már az 5. hónapja alkalmazzuk a megszakításos védekezést. Én speciel nagyon örülnék ha összejönne a baba, de eddig még nem lett semmi.
2009. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Apa kiskatonáitól is függ nagyban az esély, mert nem mindegy hogy egy 90%-os motilitású, vagy 50%-os a spermium.

Én egy olyan akciótól lettem terhes (pedig direktbe csináltuk), ahol nem tudott elmenni, elment az inger.(nyomták a kapucsengőt :( )


Üdv:

31 hetes kismami

2009. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!