Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfázva elmenjek a lombikbabá...

Megfázva elmenjek a lombikbabáimért? Fagyasztott beültim lenne.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
47%
Elmenj a lombikbabáidért?? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az még nem baba, majd ha megtapad és beágyazódik akkor esetleg. "Beülti"? Hmm.. Érdekes fogalmazás. :) Egyébként szerintem egy kis megfázás nem befolyásol semmit sem...
2012. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosodat kérdezd meg, hogy befolyásolja e a beültetést. Szerintem ha tényleg enyhe megfázás akkor nem okoz gondot.
2012. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
66%
Sejtettem, hogy lepontozást fogok kapni, de nem tehetek róla a falra mászok ezektől a hülye megfogalmazásoktól. :) Mensi meg beülti meg szívcsi meg puszcsi meg stb. Lehet, hogy egyedül vagyok vele de akkor is. :) Meg maga ez az elmenjek a lombikbabáimért...Kb. mintha a bölcsibe menne az ember. :) Na de nem kukacoskodok, jöhetnek a lepontozások! :)
2012. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
82%-os te nem vagy normális.
2012. nov. 27. 17:22
 5/53 anonim ***** válasza:
58%
Én nem vagyok normális?:) Hát lehet, hogy igazad van, de én legalább normálisan fogalmazok! Mint egy érett, felnőtt nő, nem úgy mint egy tizenéves kamasz. :)
2012. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Ja mert a "baba" az tipikus kamasz fogalmazás. Képzeld el, hogy lombikos körökben a baba az baba és nem embrió, az embriótranszfer meg beülti, mert egyszerűbb leírni.

De tudod mit? Köszönjük, hogy válaszoltál, de most légy olyan kedves és kímélj meg minket magadtól és a további kötekedésedtől.

2012. nov. 27. 17:39
 7/53 anonim ***** válasza:
57%
Nem, tisztában vagyok a baba szó jelentésével és használatával kedves! :) Én a BEÜLTIről beszéltem, ne haragudj de ilyen szóról még nem hallottam, szerintem a szótárban sem lenne benne ha keresném. De még csak a mindennapos szóhasználatban sem hallottam ilyesmiről. Maga a kérdésed megfogalmazása volt vicces, ezért annyira ne húzd fel magad, szerintem ezt picit már túlreagáltad kezdve azzal, hogy én nem vagyok normális. Azért egy vicces megjegyzésért kicsit erős ez a vélemény. :)) De igazából szíved joga eldönteni miért mennyire húzod fel magad, lehetőleg ha megtörténik a beültid akkor kíméld meg magad az idegeskedéstől mert az nem tesz jót a babának. :)
2012. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
52%
Ja és még annyi, hogy több lombikos kismamával is beszélgettem, de ők letudták írni normálisan is azt, hogy beültetés. Sok mindent egyszerűbb leírni rövidebben nyilván, csak kérdés, hogy mennyivel hangzik hülyébben.
2012. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
69%
Hát valamennyire igazat kell adnom a 82%-os hozzászólónak. Ez egy komoly és szép dolog, valahogy ezek a kifejezések, hogy beülti, valahogy egy tizenéves csitrire emlékeztet, és bizonyára nem az vagy...
2012. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
68%
Na végre valaki, köszönöm!!! :) Örömmel tölt el, hogy nem vagyok egyedül. Kedves Kérdező, egyébként tényleg ne szívd mellre, vedd ezt inkább építő jellegűnek, mert hidd el mások is megszólnának ezért. :) Nem akartam én sértő lenni, csak tényleg manapság annyira elszaporodtak már ezek a hülye kifejezések, a magyar nyelv megcsúfolói, szerintem. :)
2012. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!