Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfázva elmenjek a lombikbabá...

Megfázva elmenjek a lombikbabáimért? Fagyasztott beültim lenne.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:09
1 2 3 4 5 6
 41/53 sumergo ***** válasza:
és is voltam ÍGY beülTETÉSEN, tehát megfázva, persze nem nagyon. Emlékszem olyan fázós is lettem utána, azt hittem, a betegség lett rosszabb, de nem, csak az alaphőm ment fel a terhesség miatt!! :-) Még 1x sok sikert!
2012. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Jaj sumergo, Te aztán csak ne oktass ki mert annyi kérdésnél keveredtél már vitákba, hogy én még ennyit egy embernél nem is láttam! Szóval Te csak ne törj felettem pálcát, mert rengeteg kérdésnél szidtak már Téged mások ... Részemről már le van zárva ez a kérdés, én tényleg nem rosszat akartam, sajnálom a kérdező helyzetét, nem én leszek az aki Neki nem kíván sok erőt és mihamarabbi babázást, CSAK annyit jegyeztem meg, hogy lehet ezeket másképp is írni, ENNYI. De azt is leírtam ugyanúgy, hogy a megfázás szerintem nem akadálya ... De hagyjuk most már szerintem, hogy én mit írtam, teljesen lényegtelen.
2012. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 sumergo ***** válasza:
Igen, megismertem a stílusod, de ahhoz még mindig gyáva vagy, hogy legalább valami kitalált nevet kiírj! Ne haragudj, de semmi kedvem veled semmi szinten beszélni. Nem törtem pálcát, csak megjegyeztem, h nem fogod érteni, amíg nem leszel lombikos, ennyi. Megjegyzem, nem hozzád intéztem a szavaim, ezért kérlek legközelebb ilyen esetben NE válaszolj. Erre természetesen válaszolhatsz, hisz neked írtam, de csak mert személyeskedsz MÁR MEGINT!
2012. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Sumergo,


Igaz engem nem szólítottál meg,de írok neked!

Ez nem egy a csata a lombikos és nem lombikos kismamák között.

Válaszoltunk érdemben a kérdező kérdésére.

Igen,felvállaltuk azt is,hogy zavar a szóhasználata.

Ettől még drukkolunk neki és semmi rosszat nem kívántunk neki!

Egyébként van lombikos a családomban (nem is egy!) de ők nem használták ezeket a kifejezéseket.Sőt ők is frászt kaptak ezektől az elnevezésektől.Tőlük hallottam először a "fagyibaba" szót stb.Szóval ez sem általánosítható.Vagytok páran,de nem mindenki!


Te is jobban tetted volna,ha csak a kérdésre válaszolsz.Így te sem vagy jobb tőlünk "kioktatás,kötekedés" terén!

2012. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Az én stílusomat megismerted???:D Miért nekem ilyen egyedi stílusom van?? A nevem Fruzsina, nem találok ki ilyen gagyi neveket mint Te, ha gondolod megadom a teljes nevemet is, megkereshetsz facebook-on vagy ahol csak szeretnél, sosem voltam olyan fajta aki névtelenül tudja csak vállalni a véleményét! Ha érdekel egyébként nem szoktam ilyen kötekedő stílusban írni csak nagyon ritkán...Nem kell rám hárítani a saját stílusod, elég sok kérdésnél láttam már, hogy nem egy ember ugrott Neked mert előfordult, hogy elég szélsőséges nézeteket képviseltél! Tényleg, ahogyan mondtam bármikor megadom a teljes nevem, nekem ez egyáltalán nem jelent gondot! Nem szégyellek én semmit sem amit ide leírok!
2012. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 sumergo ***** válasza:

És igen, ha nekem ugranak, az az én hibán, hagyjuk már! Szép neved van, a lányom is így hívják!! :-)

És még1x, senkinek sem ugrottam, és tudom, h nem verseny, csak azt írtam: nem értheti meg az, aki nem lombikos. Ezzel szerintem semmi rosszat nem írtam. Ebben az esetben is ti ugrottatok neki a kérdezőnek, és nem én nektek. Hogy rám vetítitek ki a természeteteket, az a ti bajotok. Ezért nem válaszolok már semmire, csak olvasgatok, ha van időm. Szép napot, jó marakodást (látom ez tesz benneteket boldoggá)!

2012. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Sumergo köszi szépen és neked is sok sikert!
2012. nov. 28. 17:52
 48/53 A kérdező kommentje:

Sumergo jól értettem, h neked akkor sikerült, amikor beteg voltál? :)


6. lombikos: nekem a 6. lombikom sikerült, kívánom, h neked is ez legyen a szerencseszámod :)


Fruzsina: akárhogy is vesszük, azzal, h ide kiírtad a keresztneved, nem vállaltad fel magad Sumergoval ellentétben, akinek minden válaszánál ott a neve.

2012. nov. 28. 18:12
 49/53 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogyan kell beállítani, hogy megjelenítse a nevem, de igazából szerintem nem is ez a lényeg, mert ha odaírnám mindenhová, hogy Fruzsina, akkor sem tudnák, hogy konkrétan ki vagyok, maximum annyit, hogy egy vagyok a sok Fruzsina közül.


Sumergo köszönöm a bókot, valóban szép név szerintem, én legalábbis szeretem, Pregitzer Fruzsina után kaptam.


De tényleg már kezd nagyon rossz lenni nekem ez a vita, ezúton is bocsánatot szeretnék kérni amiért belekötöttem a kérdező szavaiba, nem gondoltam volna, hogy ebből ekkora vita keveredik majd ki. Még egyszer hangsúlyoznám, hogy egyáltalán nem akartam semmi rosszat és valóban nem látok bele abba, hogy mennyire szenved az, akinek ilyen módszerekhez kell folyamodnia, mivel nem jön össze természetes úton a baba. Én őszintén kívánom, hogy sikerüljön a beültetésed, hidd el egyáltalán nem akartam erre kiélezni a dolgot.


Sumergo, Téged sem akartalak megbántani, ne haragudj. Remélem most már nem kell tovább vitatkoznunk, mert én tényleg nem szeretném már folytatni.


Szép estét!

2012. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságot!
2012. nov. 28. 19:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!