Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfázva elmenjek a lombikbabá...

Megfázva elmenjek a lombikbabáimért? Fagyasztott beültim lenne.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

Igazad van kedves utolsó,biztos mindenki érti ezeket az elnevezéseket.


Fura lett volna egy olyan kérdés:"Megfázva javasolt elmenni beültetésre?"


Az az abnormális akinek feltűnik egy ilyen kérdés kiírása?!

Szerintem nem,de részemről befejeztem.

Gondolom a kérdező az orvosa segítségével majd eldönti a választ.

Sok sikert a beültetéshez!

2012. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
70%
Az inszem, a mensi, a pozi nega rövidítést én is nagyon gyakran használom, elég sokat hozzászólok kérek-adok tanácsot. Egyedül ez a beülti valamiért bántja a szemem. :) Nem tehetek róla.
2012. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Nos, igen a 31-es jól megfogalmazta a kérdést, de mindenki a saját képességei birtokában teszi fel óhaját-sóhaját. Ez van.
2012. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett volna fura... csupán az furcsa,hogy ekkora vita alakul ki,és a lepontozás megy szinte minden válaszra,és én tényleg sajnálom ,hogy ebből a kérdésből,csak a szavak használata érint meg valakit. Viszont én ezen hibák mögött látom az embert,és a kétségeket,és nekem nem jobb attól ha még le is szólom olyan hibákért,amivel valószínű ő is tisztában van.
2012. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Az még valóban nem baba és jobb is ha nem így beszélsz róla mert így ha nem sikerül még nehezebb lesz. Egyébként meg ha nem vagy lázas nem köhögsz csak az orrod folyik akkor mennyél ha komolyabb a gond beszélj a dokival.
2012. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi tényleg, hogy milyen vitát kavart egy szó, de azért örülök, h páran válaszoltak is kérdésemre, köszönöm nekik! Külön köszönöm aki a linket bemásolta!


Látom, páran megértették a dolgokat, amiket én is írtam (lombikos csoport szóhasználata). Tényleg nem volt helyes dolog itt használni, egyszerűen nem gondoltam végig. Mondjuk hogy ekkora fejmosást kapok érte, az egy kicsit irreálisnak tűnik, bár lehet, hogy én látom rosszul.

2012. nov. 27. 21:28
 37/53 anonim ***** válasza:
Egyébkén (jut eszembe) ,az első lombiknál én is meg voltam fázva és azt mondta a dokim ,ha nincs erős köhögés akkor nem okoz gondot egy kis nátha. Hanyadik beültetésed lesz?
2012. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked sikerült? Nekem 8.
2012. nov. 27. 21:42
 39/53 anonim ***** válasza:
A nyolcadikra???? Sajnos még nekem sem sikerült...:( A 6-ik stimulációm lesz már.
2012. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 sumergo ***** válasza:
35%

Húúúú, megfogadtam, h nem válaszolok, de most muszáj!

Kedves(!) "Nevetségesen fogalmazol"! Ha a kérdező helyében lennél, egyáltalán nem tűnne nevetségesnek a kérdés feltevés. Teljesen hétköznapi módon fogalmazott, azok számára, akik érdemben tudnak válaszolni, mert van tapasztalatuk. Ha a kötekedőknek nincs, akkor nem kell válaszolni, hisz nem véleményekre, -pláne nem nyelvhelyességi- hanem tapasztalatokra volt kíváncsi.

Szerintem ha csak enyhe megfázás, akkor nyugodtan mehetsz, és is voltam beülTETÉSEN (kötekedők kedvéért kiírtam) A lényeg, hogy lázas ne legyél, és ne köhögj nagyon, mert az nem tesz jót a siker szempontjából.

( Én is készülök visszamenni a kislányom "testvéreiért", akik még a fagyasztóban "csücsülnek", és igenis, nekem ők már babák, hiszen létrejöttek, élnek. Ezt úgyis csak az értheti, aki végigment azon, amin mi, lombikosok!)

Mindenkinek sok sikert, Boldog (babás, pozitív tesztes, UH képes, stb.) Karácsonyt!!!!

2012. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!