Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfázva elmenjek a lombikbabá...

Megfázva elmenjek a lombikbabáimért? Fagyasztott beültim lenne.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:09
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Kedves Kötekedő(k):Ne ítéld el a kérdezőt addig amíg nem jársz a cipőjében !!!!!!!Ha téged zavarnak a szavak,nyilván nem voltál még ilyen ,de még hasonló helyzetben sem!!!Nem tudod min megy keresztül ami rávette ezen szavak használatára.Biztos találsz számodra kedvező szavakból összeállított kérdéseket is,menj és tehetségedet ott kamatoztasd!

Sumergó-t meg igazán nem kell piszkálni,mert jó válaszokat szokott adni!

2012. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 sumergo ***** válasza:
Igen, a sikeres beültetésemnél voltam kicsit megfázva, épp február volt! :-) De tényleg csak náthás voltam. :-)
2012. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, már elnézést kértem a kérdezőtől a továbbiak nem érdekelnek!
2012. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!