Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan nehéz már a párom bele...

Olyan nehéz már a párom bele egyezésére várni. Hogy kezelitek (kezelnétek) ti ezt?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok 7 éve vagyunk együtt. Bennem 4 éve egyre erősebb az érzés hogy babát szeretnék. A páromnak viszont mindig van valami "majd ha, majd egyszer" hozzá szólása a babaprojekthez.

2012. dec. 11. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én Páromról tudtam, hogy babát szeretne, -korábbi kapcsolatukban próbálkoztak is egy hónapot-, de nem jött elsőre, aztán már nem lehetett a volt élettársa munkahelye miatt. Most jöttem én, két éve vagyunk együtt. Fél éve tudjuk, hogy babát szeretnénk a másiktól. Kicsit nehezen döntötte el, de végül is úgy döntött, hogy itt az ideje. Erre vártam fél éve. De most már megért benne is a dolog.

Azt tudom, hogy ha nem akart, vagy nem akarna tőlem babát, biztosan véget vetettem volna, véget vetnék a kapcsolatunknak. Nő vagyok, és anya szeretnék lenni. Ha ebben nem partner a Kedvesem, akkor nincs miről beszélnünk.

A Párodnak szerintem 7 év alatt el kellett volna tudnia dönteni, hogy mikor van itt az ideje. 26 éves. És ha kettőt szeretnél? Az én párom 37 éves, és azon aggódik, hogy milyen öreg lesz majd, mire a második felnő. Gondoljon bele ebbe a Te Párod is.

Sok sikert, remélem, hogy hamarosan megoldódik a helyzetetek és mielőbb átélheted az anyaság örömeit. Én is ezt szeretném már. Ez az első próbálkozós hónapunk.

Sok sikert és sok boldogságot!

2012. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben jártam,mint te,én borzasztóan akartam babát,ő meg nem,mindig mondta,majd lesz,ne izguljak,ne erőltessem,mert annál inkább nem akarja.De azt mindig tudtomra adta,én leszek gyerekei anyja,mert én vagyok számára az igazi.De én csak mondtam és mondtam,a kapcsolatunk is majdnem ráment,ő meg szinte menekült,de aztán leültünk,megbeszéltük a dolgokat,türelmesebb lettem,lett egy kiskutyánk,akit imádunk,majd megkérte a kezem,összeházasodtunk,és azóta rajta vagyunk a baba projekten!:)Azt mondta neki ez kellett,hogy így összetartozzunk,mint férj és feleség,és úgy érzi megérett a feladatra,lehet ebben a kiskutyánk is segített,mert olyan mint egy gyerek!:)Ő mindig velünk marad,ha baba is lesz,mert ő az első gyerek!:)

Szóval legyél türelmes,egyébként megkérte a kezed?Vannak terveitek a jövőre nézve?

Kitartást,hidd el megéri!Én így utóbb azt mondom,jó hogy így alakult,mert már ő jobban izgul,mint én,mikor jön a baba.:)

Szóval fel a fejjel,és ha tudok segíteni,írj nyugodtan.

2012. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
..látom ez a probléma sokaknak ismerős. ... :( Ezt lehet valahogy kezelni? Nem is tudom.. a legjobb barátnőm most vár babát, aki nem is akart a párjával még nagyon sokáig, de most meg nyilván nekem meséli a boldogságát... aminek persze örülök, de ... na tudod miről beszélek szerintem.. ne haragudj, ha kicsit letértem a témáról. Erről beszélni is nehéz.
2012. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az en parom ugyanilyen volt na akkor a kezembe vettem az iranyitast es terhes lettem:) Sirt a boldogsagtol amikor megszuletett a kislanyunk es azota is imadja es nagyon szoros a kapocs koztuk.Nem minden ferfivel lehet ezt megbeszelni.Szamukra az egesz gyerekesdi nagyon misztikus.A termszetben nekik nem kell gyereket nevelni csak a nemzes a feladatuk szoval ok nem fantazialnak gogicselo babakrol.Amennyiben tudod,hogy a parod szeret es stabil a kapcsolatod vele akkor donts te mert a biologiai ora is ketyeg am.
2012. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!