Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nemvárt előtti napon Vaterás,10es One Steppel halvány pozitívat teszteltem 10 percnél. Volt, aki így járt, és babája lett/lesz?

Lassan 3 éve várjuk a bébit, és orvosi kezelés alatt állok. Szedek prolaktinra, pajzsmirigy alulműködésre és IR-re gyógyszert. A hőm jelenleg 36.8-36.9. Még nagyon az elején (mikor még nem is kezeltek) volt egy álpozitív tesztem. Nem akarok újra csalódni. Holnap csináljak másikkal is? vagy maradjak One Stepnél, hátha erősödik a csíkom?

Keress kérdéseket hasonló témában: pozitív

2012. dec. 12. 06:33  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

Ja és fáj picit a hasam is, a mellem is picit érzékeny, de ez mindig így van mensi előtt is.

# 1/22Időpont 2012. dec. 12. 06:35 Privát üzenet
Miért nem város meg, hogy egyáltalán elmarad e amenstruaciod?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 2012. dec. 12. 06:42 Privát üzenet
szia tegnap voltam a 8dpo-n én is ezzel a tesztel halvány pozim lett!Én a helyedben ma is tesztelnék nyugodtan:)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2012. dec. 12. 07:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mai tesztem lett a halvany pozi.

[link]

kedves masodik: azert mert regota szeretnenk babat.

# 4/22Időpont 2012. dec. 12. 07:30 Privát üzenet
tedd fle ide a teszt képét és meglátjuk :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2012. dec. 12. 09:04 Privát üzenet
Mutasd meg kérlek a tesztet!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2012. dec. 12. 09:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

Sajnos nem tudtam jól lefotózni. De még mindig látszik a csík, halványan.

# 7/22Időpont 2012. dec. 12. 17:46 Privát üzenet
Köszi, hogy feltetted! Gratulálok!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/22Időpont 2012. dec. 12. 18:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondolod h sikerult? Meg nem merek orulni. Remelem a megjon erzes csak becsapas! Hnap folyt kov.

# 9/22Időpont 2012. dec. 12. 18:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma nem mértem hőt, mert nem nagyon van értelme, alig aludtam :)

Ma van a nemvárt napja.

Fél 3kor (!), kb 4 óra alvás után csináltam egy újabb tesztet. Ezen jobban látszik, pláne ha átrakjátok negatívba. Na azóta nem alszom :)))

Szerintetek?????

Sima:

[link]

Neg:

[link]

# 10/22Időpont 2012. dec. 13. 05:21 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek hasonló tapasztalat? Ciklusom 26. és 27. napján halvány pozitívakat teszteltem. Ez ugye jelenthet simán babát?
Pár napja pozitív lett a tesztem, bejelentkeztem az orvoshoz, tegnapelőtt éjjel véreztem, elmentem orvoshoz azt mondta valószínű beágyazódás, semmi gond,2hét múlva control. Ma...
Tegnap teszteltem egy halvany pozit,9 dpo-n mennyire biztos ez az eredmeny?
Ma reggel teszteltem egy halvány+-at, feltöltöttem, megnéznétek?
Elvileg 3 hete volt peteérésem (doki látta uh-al)! Teszteltem 2, különböző tesztekkel az egyiket pénteken a másikat szombaton és mind a 2 halvány csík! Terhes lehetek? Mikorra...
Mitől van az h. egy hete teszteltem halvány pozitívat, de még mai tesztem sem erős pozitív. Lehet valami baj van?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!