Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtti napon Vaterás,1...

Nemvárt előtti napon Vaterás,10es One Steppel halvány pozitívat teszteltem 10 percnél. Volt, aki így járt, és babája lett/lesz?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve várjuk a bébit, és orvosi kezelés alatt állok. Szedek prolaktinra, pajzsmirigy alulműködésre és IR-re gyógyszert. A hőm jelenleg 36.8-36.9. Még nagyon az elején (mikor még nem is kezeltek) volt egy álpozitív tesztem. Nem akarok újra csalódni. Holnap csináljak másikkal is? vagy maradjak One Stepnél, hátha erősödik a csíkom?

2012. dec. 12. 06:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jók az eredményeid!!! :)))

Gratulálok!!!

Mindig olvasom a blogodat, fél éve leveleztünk, ugyanaz a problémám mint Neked volt. Nálam még nincs baba, de reménykedem az új évben :)))

2012. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ó, de kicsi a világ :)

Köszönöm a gratulációt, de én akkor örülök igazán, ha még jó helyen is lesz és meg is marad!

Az ember azt hinni, már nincs min aggódni, ha egyszer sikerült, pedig ott kezdődik egy másfajta aggódás.


Kívánok minden kedves válaszolómnak babaesőt :)

2012. dec. 15. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!