Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt újra - járt már...

Pozitív teszt újra - járt már hasonlóan valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden: Nov. 15-én jött meg utoljára, kb. 5 napos késéssel (okt. 12. a korábbi), darabos vérzéssel. Lehet, hogy vetélés volt. Orvoshoz dec. 4-én mentem, ekkor 20mm-es tüszőt látott, tehát a peteérés nem középidőben volt, hanem pár nappal később, illetve egy kisebb cisztát is talált. Ma reggel csináltam egy tesztet, halványan ugyan, de látszott a második csík, jól kivehető volt, nem kellett forgatni, fénybe tartani, stb. Elvileg tegnap kellett volna megjönnie, de a késői peteérés miatt nem tudom, mikorra ne várjam. A teszt jelezhet már ilyenkor tényleg pozitívat? És bezavarhat a ciszta? Írjon, akinek volt már hasonló esete, nagyon kíváncsi vagyok!!! Köszönöm!

2012. dec. 14. 16:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez Baba BÁR MÁR A TEGNAPI IS ARRA UTALT..:) Szuper Gratulálok...:)
2012. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Írtam én, hogy terhes vagy! kérdezted én hány hetes vagyok? a lányom azóta a pozi teszt óta már 3 éves és most a 2. babára várunk, de ugye nem akar jönni. Neked nagyon kellemes terhességet és sok boldogságot kívánok!
2012. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neked nézik a peteérésedet UH-on? Ha nem, nagyon ajánlom, mert nekem is csak véletlenül derült ki, hogy még előtte állok, ha akkor nem megyek orvoshoz, naptár szerint már nem is próbálkoztunk volna, és nem tartanék itt. Az egyébként óramű pontos ciklusom szépen felborult, mióta szeretnénk a picit, szóval hiába néztem a középidőket ezek szerint. Ha ezt tudom, már az elején dokihoz megyek, és megspórolok egy csomó csalódást.

Szorítok Neked! És még egyszer köszi a kedves szavakat!

2012. dec. 15. 10:07
 24/28 anonim ***** válasza:

ez már 1000%-os pozitív.GRATULÁLOK :)


A

2012. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, nézik uh-n a peteérést, még tüszőrepesztő szurit is kaptam, remélem most mi is elcsíptük, nagyon várom már a tesztelés napját, közben meg próbálok úgy csinálni mint akit nem érdekel a dolog :-). a köv héten nálam is kidreül mi újság ott bent :-) Te jól vagy??? Vigyázzatok magatokra és kellemes babavárást!!!
2012. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon szorítok Neked! Hányadik napon jársz? És hogy bírod ki, hogy ne tesztelj? Én is pont így vagyok, próbálom egyelőre nem beleélni magam, amíg UH-on vagy vérvételen nem látszik, de arra még várni kell. Mindenképpen írj, ha kiderül valami, és vigyázz magadra!
2012. dec. 17. 06:29
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia!! Voltál orvosnál??:) Remélem baba van..:)
2012. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia mizus voltál dokinál?
2013. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!