Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? (Kérdésed túl...

Lehetséges? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a babám, szoptatom.

4 hónapos kora óta minden hónapban megjön a menzeszem.

Decemberben kimaradt.

A párommal csak kiszállásos módszerrel védekezünk.

Semmiféle tünetet nem érzek, lehet hogy tényleg csak késik? Fix időre még nem állt be, de minden hónapban volt azért..



2013. jan. 2. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés!- tanítják most a középiskolában.


Mi is így védekeztünk, és így estem teherbe. Lehet hogy csak késik, de azért én csinálnék egy tesztet. Vagy várj egy kicsit, és menj el nőgyógyra.

2013. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, csinálj egy tesztet! Megszakításos módszerrel 50% az esélye a teherbeeséshez. Amúgy lehetséges. Az én kisfiam 6 hónapos volt, mikor terhes lettem a második babámmal. Mi is csak megszakítással védekeztünk.
2013. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdem, mert baj lenne, ha jönne, csak érdekel, mit gondoltok erről..:)
2013. jan. 2. 15:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Második, neked volt tüneted amiből arra következtettél talán baba lesz a dologban?
2013. jan. 2. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen voltak, de akkor már kb. 5-6 hetes terhes lehettem. Melleim feszültek, illetve ha pl. szatyrot cipeltem, akkor kicsit feszült a hasam alja. Mikor a 2. hónapban sem jött meg, akkor vettem egy tesztet, akkor jelentkeztek a tünetek (én is azt hittem, hogy még nem állt be a menstruációm). Mire az orvoshoz elmentem, már 8 hetes volt a babám:)
2013. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet.

A szoptatás nem fogamzásgátlás, a megszakítás meg nem védekezés.

Amúgy szoptatás alatt jöhet össze-vissza is simán.


Nekem is 7 hónapos a legkisebb. Két hónapos korában korában megjött, majd 3 hónapig nem, és azóta egyszer 28 majd 35 napra.

2013. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!