Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy viselitek ha ismét...

Ti hogy viselitek ha ismét megjött, és nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul..nagyon rosszul...de aztán mégis csak összejött,épp most aludt el rajtam...de az a 6 hónap szörnyű volt,és utáltam,hogy mindenki azt kérdezte,na mikor jön?,meg,h ne görcsöljek rá,akkor biztos sikerül..de hogy,mikor egész nap arra gondoltam,aztán a sok csodatea,vitamin meghozta az eredményt
2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na ez az, nekem is ettől van herótom. "Ne görcsölj rá!" Mondja meg valaki, hogy 35 felett azt hogy kell?!

Én is mindig erre gondolok.

Gratulálok a babádhoz. :)

2013. jan. 6. 21:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen teára illetve vitaminra gondolsz, mit szedtél?
2013. jan. 6. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen viseltem. Pedig fiatal voltam és egészséges is. De akkor is pocsék volt.
2013. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 előtt picivel lettem terhes. Évekig próbálkoztunk, aztán inszemmel sikerült.

Amíg nem jött össze, gyűlöltem minden terhes kismamát, aki szembe jött az utcán, utáltam a gyerekes kolléganőimet, amikor pedig bejelentették egyes kolléganők, hogy terhesek, akkor a wc-ben sírva töltöttem a munkaidőm egy részét. (kb öten lettek terhesek addig, amig mi próbálkoztunk)

2013. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi fél éve próbálkozunk, tegnap jött meg, kiborultam. 30 leszek. Nem az a baj, h nem sikerült, hanem az, h nem tudni előre, mennyi idő múlva fog. Tartok tőle, h ez is olyan lesz, mint a munkakeresés: évekig tartó kínlódás az egész.
2013. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg borzasztó. Mióta gyereket akarok, azoknak is "csak úgy" bejött, akik nemis akartak. Egyik barátnőm meg most veteti el. Én meg kínlódom.
2013. jan. 6. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

1es vok

ezt utálom,hogy becsúszott...ilyen nincs

akinek becsúszik az nem védekezik,azok után,hogy hány napig néztem a peteérést és szedtem mindent nem hiszem el azt

28 évesen,egészségesen nem jött össze fél évig.próbálkozás előtt fél évvel nem szedtem gyógyszert,elevitet igen,mindketten voltunk dokinál is.

ja az üziből kihagytam,hogy még utána gyertyáztam 15 percet,kitartást,tudom milyen szar

2013. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: van olyan, hogy becsúszik. Spirál mellett nem egy ismerősöm lett terhes. (Ez pedig nem olyan, hogy nem vette be a gyógyszert...) Kérdező, kitartás!
2013. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!