Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy fogjam fel honaprol...

Hogy fogjam fel honaprol honapra ha nem sikerul?

Figyelt kérdés
Mikozben annyira várom mégsem érkezik.Mindenki azt mondja hogy nem jo gorcsosen akarni de mégis ezt senki nem érzi így mint én.Hogy lehet konnyen kezelni?
2013. jan. 11. 23:23
 1/5 Timóca Szamóca ***** válasza:
100%

Tudom,mit érzel....de azért nem sikerül,hidd el.Én fél évig minden hónapban sírva fakadtam,mikor megjött...annyira akartam a babát.Fél év után el akartam menni dokihoz,hogy vizsgáljon meg,de mikor odaértem,csak a kiírást találtam az ajtaján.Szabadságon.NNAA,mondom ez az én formám,mondtam,úgyis megvárom,míg visszajön,akkor is vizsgáljon meg,evvel persze alábbhagyott a görcsölésem,mert bebeszéltem magamnak,hogy úgysem jön össze,megvárom a dokit,mit mond.

Hát mit ad Isten?kövi hónapban elmaradt,csak összejött a drágám....

Szóval vaalamivel próbáld elterelni a gondolataid,tudom,nehéz....

2013. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...én is igy rá voltam görcsölve.

Szinte mindegyik barátnőmnek azonnal sikerült.

Amikor elmentem a dokihoz,ő azt ajánlotta,hogy kapcsolódjak ki.Lazitsak.Elmentünk a tengerre,nem is gondolunk a babavállalásra és összejött.Csak lazán...tudom,könnyű mondani...

2013. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fél évig gyötrődtünk, hidd el, nagyjából ugyanazt érzed, mint mi is éreztünk. A görcsösség viszont igaz.

Én akkor engedtem el és lett tele a púpom az akarással, amikor volt egy nevezetes napunk, hármas évforduló, és össze akartam volna bújni a párommal, de aznap jött meg. Mondtam, hogy ilyen kib@szás még egy a világon nincsen, és valamiért akkor, ha letörten is, de lehiggadtam. Az aznapi mensimtől számolták a szülés várható időpontját. :)

2013. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz! Mi 6 éve próbálkozunk. Könnyen kezelni nem lehet, szerintem. Én már mindent ki próbáltam, semmi nem használt. Most inszemre járunk, az első nem sikerült. Ja az kimaradt, hogy elméletileg egyikünknek sincs semmi baja. Fel a fejjel! Drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön!
2013. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vizsgáltassátok ki magatokat, ha egy évig nem sikerül, nálunk is baj volt, mehettünk volna a tengerre vagy akár a holdra is, úgy sem jött volna össze.
2013. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!