Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel teherbe esni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk a párrommal kisbabát,de most sajnos nem jók az eredményeim ezért az orvos nem ajánlotta.Nagyon el vagyok keseredve.Mit tegyek?Mi segíthetne ,hogy jobbak legyenek az eredményeim?Valami tea esetleg?Bármit kipróbálnék!köszi a válaszokat :)


21L


2013. jan. 18. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de az orvosod nem százas.

3-4 hónap alatt megfelelően beállított gyógyszerszint mellet normalizálódnak az értékek, aztán hajrá!

Ilyen hülyeséget még nem hallottam.


Nekem 4 volt a TSH-m, 75 mirkogramm L-Thyroxint szedtem rá. Amikor pozitív lett a teszt, azonnal 100-ra emelték az adagot. Egészséges kisfiam született.


Menj el egy normális endokrinológushoz, ő majd segít.

2013. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem szídom a dokit mert nem tisztem megítélni senkit.


de ahogy az első kedves vl. leírta. vérvétel aztán beállított érték után bátran lehet próbálkozni . az első trimeszter végén újabb vérvétel és ha kell emelik ha kell csökkentik . trimeszterenként lesz vérvétel aztán szülés után is követi majd az állapotodat.


teával nem lehet befolyásolni stb.

keress egy másik endokrinológust inkább . nagyobb kórházakban klinikákon is vannak nem csak a rendelőkben sőt magán is akad .


Sikeres babavárást!

2013. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!