Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vok? Tudom nem vagytok...

Terhes vok? Tudom nem vagytok orvosok de mégis!

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk már 3 hónapja próbálkozunk.28-án kellett volna megjönni de még mindig semmi.24 és 25 volt egy pár csepp barnázásom de elmúlt.29 megint egy kicsi akkor már azt hittem megjön de még akkor sem.A hasam ugyanugy fáj mintha megjönne és a cicim is érzékeny.Szerintetek?Akkor is lehetek terhes ha mintha megjön érzésem van.Ciklusaim rendszeresek és pontosak.Köszönöm a válszokat.
2009. aug. 31. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet!Pár száz forint!
2009. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ amugy azért nem veszek tesztet mert a párom pesten dolgozik és szeretném megvárni, hogy együtt csináljuk meg
2009. aug. 31. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetsz terhes. Szerintem is tesztelj. Én is megígértem a férjemnek, hogy együtt csináljuk a tesztet...de még sosem tudtam betartani. Hozzáteszem, állandóan úton van.

Esendő az ember, na...ez van.:)

2009. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ti mióta probálkoztok?
2009. aug. 31. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Lassan másfél éve. Fogy a cérnám...
2009. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az tényleg sok idő de ne add fel én mindig ugy vok vele hogy a sors még nem akarja és még várni kell de és persze minden hónap új esély.
2009. aug. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!