Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early vizeletsugaras...

Predictor Early vizeletsugaras teszttel járt már más is igy?

Figyelt kérdés
teszteltem vele és nagyon nagyon halvány pozit mutatot de én még több vizeletet tettem rá és pár óra mulva pozitív lett,tudom nem szabad kétszer használni egy tesztet ..., de reménykedhetek?
2013. jan. 24. 07:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a faccele 25-ös.
2013. jan. 24. 16:40
 12/14 anonim ***** válasza:
akkor azért halvány....szerintem gartulálhatok majd irj!Drukk!!
2013. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a drukolást és a válaszokat is. ma első pisiből teszteltem megint egy faccele vizeletsugarassal de nem nagyon látok rajta semit.... már nem értem? igaz hogy még nics itt a mensi ideje de vannak tűnetek pl,has és petefészek szúrkálás hányinger mellfeszűlés,lehet még korai volt tesztelgetni?
2013. jan. 25. 07:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem korai volt, várd meg a menzesz esedékességét. Azért a hányinger nem ilyen korai tünet. Persze egyeseknél előfordulhat, de nem igazán jellemző még ilyenkor.
2013. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!