Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

hét ismerősöm van aki terhes HÉT!!!!! teljesen ki vagyok :(

éreztettek már ti is ilyet??? :(


2013. jan. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen...

Holnap lesz egy hete, hogy elvetéltem, és majdnem minden ismerősöm kismama. 2 nappal ezelőtt jelentette be a férjem unokanővére, hogy ő is az... A vetélés után 2 nappal a 25hetes terhes sógornőm simogatta a pocakját elmélyülten a szülinapi partin... Szerinted?!

2013. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem éreztem ilyet. 6 évet vártunk a babánkra, végül kezelésekkel lett és közben rengeteg barátom, ismerősöm anya lett. Őszintén mondom, hogy soha nem irigyeltem Őket. Nekem attól nem lett volna jobb, ha nekik sincs.

Nem kell kiborulni, attól nem lesz jobb, sőt. Írd le, hogy mióta próbálkoztok, milyen vizsgálatokon vagytok túl és ha tudok szívesen segítek. Hátha van még valami ötletem.

2013. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Nekünk fél éve nem jön össze, amikor másokat kérdezek, mindenki azt mondja elsőre összejött. Vagy várt egy mensit és utána már terhes is volt. És huulyének néznek, hogy én mit idegeskedek rajta ennyit. Háát, ha nekem is összejött volna az első hónapban, egy szavam se lenne.
2013. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miután missed abom volt jött haza a férjem és mondta,hogy az unokatesója terhes.kb 3 héttel idősebb terhes voltam..Ő már a nagy pociját simizheti én pedig tök szerencsétlennek érzem magam :( De mindíg az jut eszembe,hogy nem irigyelhetem tőle a boldogságot és a saját gyermekét!

Sőt!Férjem testvérééknél nem lehet baba és elgondolkodtam,hogy én hogy éreztem volna magam,ha Ők azért lennének szomorúak,mert nekem babám lesz..

2013. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen éreztem.

Mi végig csináltunk 5 lombikot,egy sem sikerült.Közben pedig nem láttam mást magam körül,mint kismamákat.Piszok rossz érzés volt,amikor megtudtuk,hogy az 5. sem sikerült.Pláne,mert már előtte megbeszéltük,hogy ha sikerül,ha nem,ez lesz az utolsó.Erre még rátett egy lapáttal,hogy nemsokára bejelentették sógoromék,jön a 3. gyerek.

Volt olyan időszakom,amikor rendesen utáltam minden terhes nőt.

2013. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel másfél hónap különbséggel lettünk terhesek, ő azóta megszült nekem elment a baba! :S ÉS sok sok ismerősöm terhes azóta is! Nálunk meg semmi! :S
2013. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, mindenki terhes, van akinek elsőre jön a baba, de már az is terhes, aki régóta próbálkozott. Csak én nem :(
2013. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!