Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyünk, hogy...

Ozsi987 kérdése:

Mennyi az esélyünk, hogy sikeres legyen az első inszeminációnk? 25/29 pár vagyunk,2 és fél éve próbálkozunk. A BMC-ba járunk szeptember óta. Már meg van az összes vizsgálat, voltunk konzultáción, ahol inszeminációt ajánlottak fel.

Figyelt kérdés
Nálam mindent rendben találta. Kívül-belül. A páromnál, a spermaszámmal voltak6vannak gondok 10mill. /40% tökéletes. Ma jött meg a menzeszem, holnap megyek ultrahangra. (ez csak "sima" hasi ultrahang lesz, ugye, nem hüvelyi? ) Remélem már ebben a ciklusban hozzálátunk a procedúrához.
2013. jan. 29. 11:19
1 2 3 4
 31/36 babáraváró válasza:

Sziasztok!

Nekem nem sikerült az első inszeminációnk. :-(

Negatív lett ma a teszt. De még Nektek drukkolok!

2013. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Megint elkezdtem barnázni és fáj a hasam is. Csináltam még egy tesztet, az is -. :( Úgy gondoltam, nem szedem a gyógyszert, hátha megjön és kezdhetjük elölről... :(
2013. márc. 3. 21:59
 33/36 babáraváró válasza:

És neked sem ajánlottak HCG injekciót? Lombikosoknak szoktak felírni. Én arra gondoltam, hogy lehet hogy az még segített volna.

Sajnálom hogy neked sem sikerült! :-(

2013. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

SZiasztok.

Nekem sikerült az első inszem.rásegítésre clostyt kaptam,ovitrelle tüszőrepi szurit.Az inszem 17.napon történt azóta szedem a duphastont.Inszem utáni 14.napon azaz ciklusom 31.és 35.napján halvány pozi lett a teszt.A 38.napo erős pozia hcg 1223,40.csüt.voltam uh.-n 6hetesnek meg méret és idő alapján a babszikám 19mm petezsákocska embrió még nem detektálható.

Írjatok hogy vagytok hogy haladtok.Puszi

2013. márc. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 babáraváró válasza:

Szia!

Gratulálok nektek!

Én szüneteltetem egy kicsit a dolgot. De egyébként én több hormont kaptam. Hol csinálták neked?

2013. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Mi a helyzet lányok? Kivel mi történt? Én most készülök az első inszemünkre, szintén a kevés spermiumszám miatt..
2013. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!