Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?

Szerintetek sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Január 5-én jött meg. 24-én peteéréskor voltam együtt a párommal. A dolog után pár percig gyertyaállásba is maradtam. Miután ő elélvezett én is. (Olvastam, hogy orgazmussal nagyobb az esélye a teherbeesésnek). Azóta fehér folyásom van folyamatosan. Mielőtt meg szokott jönni, fájni szokott a mellem, kb 1 héttel. Most még semmi. Viszont többet eszek mint szoktam, és a múltkor hosszabb ideig álltam és megfájdult a derekam. 14-én tesztelek, mert a baba lenne az ajándék valentin napra. Szerintetek sikerült? Egy 19 éves lány.

2013. jan. 29. 19:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
0%

egy 19 éves lány komolyan gyereket akar?... mondjuk ez a te dolgod, te életed!


Nem akarok flegma lenni de terhességi tesztről még nem hallottál? Szerinted mi itt a gép előtt megtudjuk mondani, hogy megfogant e a gyerek vagy sem?!

2013. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
14-én tesztelek, mert az lesz az ajándék, de ezt leírtam. és az anyagi körülményeink megengedik. a párom meg már 27
2013. jan. 29. 19:35
 3/54 anonim ***** válasza:
írta kedves válaszoló, hogy 14.-én tesztel.Az viszont tényleg furcsa,hogy 19éves lány terhes akar lenni.A férjed,vagy csak a párod az illető?(persze ez a te dolgod,de érdekelne,mert ez elég furcsa,hogy valaki ennyi idősen akarjon). Egyébként nincs kizárva,hogy baba van a dologban.Meg csinálod a tesztet és kiderül.Azért majd írd meg,hogy összejött-e.Érdekel :) Sok sikert :)
2013. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 kisbaby44 ***** válasza:
Szia ugyan így vagyok csak nekem kicsit több a tünetem.. Pl: sokat pisilek,a jobb cicim sokkal nagyobb lett mint a bal és az erek kijöttek rajta..nekem 9.én jött meg utoljára és 5.ére nem várom. Ha valaki válaszol a kedves kérdezőnek annyit tegyen már meg hogy nekem is ír egy sort.. :-) ja és a hőm 37.1 volt má.. Igaz nem reggel de magasabb az átlagnál és nem vagyok beteg.. Sok sikert kedves kérdező .. Izguljunk együtt :-)
2013. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet belőle, de a "tüneteid" még biztos nem a terhességtől vannak, hisz 5 napja voltatok együtt, még a beágyazódás sem történt meg.
2013. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
2 év 2 hónapja a párom. :) Már 1 éve készülünk rá. De most próbálkoztunk először remélem sikerrel! Mindenképpen írok 14.én hogy sikerült! kisbaby44 szorítok nektek! Én is megmérem holnap reggel a hőm változott-e :)
2013. jan. 29. 19:41
 7/54 anonim ***** válasza:

Egyébként irigyellek kérdező, mert én is nagyon szeretnék már babát.mi a párommal lassan 2éve vagyunk együtt (már a menyasszonya vagyok), és most jön az amin nagy csodálkozások lesznek mindenki részéről, 18éves vagyok.

De nagyon szeretnék már én is babát.Drukkolok neked :)


(2. válaszoló)

2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 kisbaby44 ***** válasza:

Köszi remélem neked is és nekem is sikerül :p :)

Nekem nem akarnak válaszolni :( no nem baj az lesz a biztos ha nem jön meg és +lesz a teszt :)

csak félek , hogy beképzelem a tüneteket mert már nagyon szeretnék babót..de ugy érzem sikerült remélem nem csal a megérzésem :) én is írom mindenképpen!!

2013. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, remélem nemsokára te is izgulhatsz már! :)

kisbaby44, remélem egyszerre babásodtunk meg! :)

2013. jan. 29. 19:50
 10/54 kisbaby44 ***** válasza:
Én is remélem h egyszerre :)
2013. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!