Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?

Szerintetek sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Január 5-én jött meg. 24-én peteéréskor voltam együtt a párommal. A dolog után pár percig gyertyaállásba is maradtam. Miután ő elélvezett én is. (Olvastam, hogy orgazmussal nagyobb az esélye a teherbeesésnek). Azóta fehér folyásom van folyamatosan. Mielőtt meg szokott jönni, fájni szokott a mellem, kb 1 héttel. Most még semmi. Viszont többet eszek mint szoktam, és a múltkor hosszabb ideig álltam és megfájdult a derekam. 14-én tesztelek, mert a baba lenne az ajándék valentin napra. Szerintetek sikerült? Egy 19 éves lány.

2013. jan. 29. 19:32
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
76%
Nem gonoszságból nem kaptok érdemi választ. Ezekre a kérdésekre, tényleg nehéz bármit válaszolni egy ilyen oldalon. 2 eset lehetséges: vagy terhes vagy, vagy nem. Majd ha kimarad a mensid, és lesz egy pozitív teszted, akkor kiderül... Ezek a tünetek amiket leírtál, inkább a gyerek utáni vágyból fakadnak. Egy még be sem ágyazódott petesejt, gyakorlatilag nem okozhat még semmiféle olyan tünetet, ami bizonyítaná a terhességet.
2013. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 kisbaby44 ***** válasza:
0%

Jól van nem kell a másikat ledorombolni! :)

csak már nagyon szeretnénk és érdeklődünk , hogy esetleg volt e valaki aki hasonlóképp érzett! persze igazad , hogy ha nem jön meg és + lesz a teszt akkor derül ki , hogy mizu.. :) csak izgulunk és h addig is ne szomorkodjunk csak reménykedjünk.. nem kell elvenni mástól az örömöt és nem bunkóságból írom ne érts félre :)

2013. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
24%

Mégis mire van ez az oldal kedves kissé bunkón válaszoló? szerintem arra, hogy másokkal meg oszt a véleményed,feltedd a számodra nem nyilvánvaló kérdéseket és ha esetleg van olyan,aki már esett ilyen helyzetbe,vagy ugyan ebben van,azokkal meg oszthasd a tapasztalataid. Ha nem tetszik, valószínűleg nem kell erre az oldalra fellépni,mivel telis-tele lesz ilyen kérdésekkel...


(2. válaszoló)

2013. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 kisbaby44 ***** válasza:
Igaza van az Utolsónak! :)
2013. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

Én hétvégére nem várom! hányinger, farkas éhség, cici feszülés, alhas feszülés nálam is fent áll. Remélem nem csak a testem a szórakozik!



Kedves kérdező! Az hogy 19 évesen akarsz gyereket, teljesen normális!

2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, utolsó válaszoló neked is szorítok!!! :)
2013. jan. 29. 21:45
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Előre is elnézést kérek, ha lelombozó leszek, de: 5-én jött meg, tehát az volt a ciklus első napja. 24-én voltatok együtt, a peteéréskor. Ez biztos? 19. napon lett volna peteérésed? Nem lehetetlen, de nem is túl gyakori :)

Hány napos a ciklusod?

2013. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 kisbaby44 ***** válasza:

Szia ismét én :-) még csak a beágyazódást érezhettet nyuszifül..ha sikerült is a babuci , de a derekad az tuti nem azért fájt .. :-) mikor nem kellene megjönnie a menstruációdnak???

augy szorítok nagyoooooooon :-)

2013. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
0%
Èn 18 éves vagyok és 10.-én tesztelek :) sok sikert nektek :)
2013. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

17-es válaszoló, még nem állt be a ciklusom. De biztos akkor volt, átlátszó nyúlós volt a nyákom :)

utolsó,neked is sok sikert! írj hogy hány csíkod lett! :))

2013. jan. 30. 13:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!