Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?

Szerintetek sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Január 5-én jött meg. 24-én peteéréskor voltam együtt a párommal. A dolog után pár percig gyertyaállásba is maradtam. Miután ő elélvezett én is. (Olvastam, hogy orgazmussal nagyobb az esélye a teherbeesésnek). Azóta fehér folyásom van folyamatosan. Mielőtt meg szokott jönni, fájni szokott a mellem, kb 1 héttel. Most még semmi. Viszont többet eszek mint szoktam, és a múltkor hosszabb ideig álltam és megfájdult a derekam. 14-én tesztelek, mert a baba lenne az ajándék valentin napra. Szerintetek sikerült? Egy 19 éves lány.

2013. jan. 29. 19:32
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Nekem pedig fájdogál az alhasam már egy ideje fáj a mellem,pedig a mensimnek már 2hete,hogy vége,tegnap este érzékeny volt a bimbóm és az esti hőm:37.1 a ma reggeli pedig:36.8 volt. Remélem,hogy reménykedhetek.


(a 18éves menyasszony):)

2013. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
szurkolok neked is! írj ha teszteltél! Nekem most kezdett el fájni az alhasam. és kicsit hányingerem van és émelygek. remélem ez a beágyazódás miatt,mert annak mostanában kell bekövetkeznie :)
2013. jan. 30. 17:52
 23/54 anonim ***** válasza:
tesztelni majd csak 2hét múlva fogok.akkor jön haza a párom...
2013. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
36,5 szokott lenni a hőm. most 36,2 volt. holnap lesz egy hete hogy peteéréskor együtt voltunk. köze lehet a hőesésnek a beágyazódáshoz? köszi a válaszokat előre is.
2013. jan. 30. 19:00
 25/54 anonim ***** válasza:
hát én eddig úgy hallottam,hogy ha nő a hő,akkor lehet beágyazódás vagy terhesség.Arról nem hallottam még,hogy hő csökkenésnél is.Nincs kizárva,de én még ezt nem hallottam...De egyébként reggel szokás mérni mielőtt kikelsz az ágyból.
2013. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
én már olvastam mindenfélét, akkor holnap reggel mérek, köszi :)
2013. jan. 30. 19:07
 27/54 anonim ***** válasza:
Minden egészséges ciklus úgy működik, hogy a normál testhőmérséklet leesik tüszőrepedés előtt, aztán egyenletesen emelkedik a ciklus végéig, kb 0,5 fokot. Menstruáció előtt, a sárgatest progeszteron termelése megszűnik, tehát a hőmérséklet újra csökkenni kezd, és visszaáll a normál alaphőre. Ha a reggeli hőmérsékleted folyamatosan fent marad, ÉS nem jön meg a menzeszed, akkor esélyes, ( de az egyértelműen + tesztig nem 100% ) hogy baba van a háttérben.:-)
2013. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Én mérem holnap reggel is a hőmet :) hátha...
2013. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem hiszem hogy megfog jönni mert előtte 1 héttel már fájni szokott a mellem. most estére viszont hányingerem lett,furcsa a hasam,émelygek, és erőtlennek érzem magam. amúgy egész nap nem volt nagyon étvágyam. az előző napokba pedig állandóan ettem.
2013. jan. 30. 19:44
 30/54 anonim ***** válasza:
ugyan ez. :) 2napja alig eszek, eddig meg mindig annyit ettem mint egy ló... :P
2013. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!