Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült a baba?

Szerintetek sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Január 5-én jött meg. 24-én peteéréskor voltam együtt a párommal. A dolog után pár percig gyertyaállásba is maradtam. Miután ő elélvezett én is. (Olvastam, hogy orgazmussal nagyobb az esélye a teherbeesésnek). Azóta fehér folyásom van folyamatosan. Mielőtt meg szokott jönni, fájni szokott a mellem, kb 1 héttel. Most még semmi. Viszont többet eszek mint szoktam, és a múltkor hosszabb ideig álltam és megfájdult a derekam. 14-én tesztelek, mert a baba lenne az ajándék valentin napra. Szerintetek sikerült? Egy 19 éves lány.

2013. jan. 29. 19:32
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
izgulok érted is! :) remélem megbabásodtunk :)
2013. jan. 30. 19:50
 32/54 anonim ***** válasza:

én speciel most ettem meg egy kistányér zöldséges rizst,ittam mellé kakaót,most pedig ki tudnám hányni :S

és az utolsó falatok már nem is estek jól,pedig jó ha egy kis maréknyi rizs volt :S a kakaót pedig annyira kívánom.olyan jól esik az édes :)

Én is Nagyon Remélem :)

2013. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
én egy szelet vajas kenyeret sajtszeletekkel és fokhagymás fűszerrel vacsoráztam. én meg a fokhagymával vagyok így :D tegnap fokagymás fűszeres vajkrémes kenyeret ettem fokhagymakrémmel :) előtte fokhagymás pirítóst, nagyon kívánom :)
2013. jan. 30. 20:35
 34/54 A kérdező kommentje:
hányinger ellen valami jó ötlet valakinek?
2013. jan. 31. 08:50
 35/54 TeLány ***** válasza:
hányingerre a kólát és a gyömbért szokták mondani. Szorítok nektek. Jelentkezzetek ha vasn már eredmény, olvasom a híreket ;)
2013. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Köszi! sikerült elmulasztani valamennyire, viszont enni nem nagyon tudok, pedig előző napokba állandóan kívántam az ételt. 14-én tesztelek, valentin napkor. akkor már ki fogja mutatni biztosan?
2013. jan. 31. 12:17
 37/54 TeLány ***** válasza:
Hááát ha 24-én volt péd, akkor egy erősebb teszt aká 14-re is kimutatja, de mikor kellene megjönnie? Mert aznap már kimutathatja...A remány hal meg utoljára..én 8 hónapja várom a csodát...
2013. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
5-én. de most biztos nem fog mert előtte mindig fáj már a mellem egy héttel. Én biztos vagyok benne,hogy sikerülni fog nektek, szorítok, hogy így legyen!
2013. jan. 31. 14:12
 39/54 anonim ***** válasza:
kérdező mennyi lett ma a hőd? nekem a tegnap reggeli ugyebár ahogy írtam is 36.8 a ma reggeli pedig kereken 37 és ugyan abban az időben mértem,mint tegnap.:) remélem jót jelent :)
2013. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
én is remélem, szurkolok érted! én most mértem meg 36,9 volt. az előző napokba pedig 36,2 és 36, 4 körül volt. remélem összejött! olyan furcsa, egyik nap alig kívánok enni, másik nap meg egyfolytában ennék!
2013. febr. 2. 14:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!