Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vásároltatok valamit a babátok...

Vásároltatok valamit a babátoknak, még mielőtt "megfogant" volna? Nagy butaság?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 11:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Valaki így - valaki úgy!Azért ne általánosítsunk, hogy nem jön össze a baba, aki vásárol!Attól, hogy nekem, ott a szekrényemben áll néhány ruha, még lehetek egészséges a férjemmel együtt, és fordítva is, attól, hogy nem veszek semmit, még lehet bármi baj!
2013. febr. 1. 12:31
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
soha ,nekem eszembe se jutott ilyen ötlett.
2013. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki más beállítottságú! Nem is mondok semmit, mindenki maga tudja!De azért ha "nem jön össze a baba" akkor nem azért, mert van néhány ruha a szekrényben!Ez nagy butaság volt!
2013. febr. 1. 12:36
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért húzod fel magadat, Kérdező? Felteszel egy kérdést, és odaírod kiegészítésképpen, hogy "nagy butaság?" Ez azt sejteti, hogy te magad bizonytalan vagy abban, hogy butaságot csinálsz-e a vásárlással. Utána meg lebutázol más válaszolót, mert más a véleménye.

Engem meg lepontoztak (talán te magad is? :)), mert azt írtam, hogy nem vettem semmit, csak a férjem egy lázmérőt, na bumm. Hű de rossz választ adtam. :)

A harmadik babánk jön, és semmi hátrányt nem szenvedünk azzal, hogy nem kezdtünk el vásárolgatni a fogantatásuk előtt. Mi meg így gondoltuk jónak, ennyi. :)

2013. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én vásárolok a mai napig is, és? Kit érdekel.. Páran azt mondják, akik persze babonások, hogy nem jó dolog.

Nemrég vettük meg álmaim babakocsiját, használtan, kitűnő állapotban, jóval kevesebbért, mint újonnan.. Ezt a lehetőséget egyszerűen nem tudtam kihagyni, és párom szerint is jó döntés volt (pedig Ő nem az a dicsérős típus).

Örököltünk kisruhákat, azok félre vannak téve, és ha látok a turiban valami kis édes ruhácskát, én megveszem.


Sőt képzeld, nemrég sapikat varrtam. :)


Szerintem az butaság, hogy ennyire érdekel más véleménye.

2013. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én nem vettem semmit előpre de mivel PCOS vagyok benne volt a pakliban hogy nem fog összejönni.
2013. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

14 évesen nyertem egy versenyt és lehetett ajándékok közül választani..egy rózsaszín cumitartót választottam,lassan 30 leszek,de eltettem,és várja,hogy legyen 1x egy kislányom.

A világban bárhol járok,látok vmi édes az adott országra jellemző babadolgot megveszem.A kisfiamra épp most lett jó az egyik ilyen ruhácska...összejött és viszonylag hamar a babánk..nem volt gond,hogy vettem ezt-azt.ja,és a férjemnek úgy mondtam meg,hogy elővettem a korábban vásárolt i love dades rucit..

2013. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es válaszoló!Elolvastad figyelmesen a válaszaimat??Nem más "másjellegű" válaszára írtam, hogy butaság, hanem arra, hogy azért jön össze nehezen a baba, mert előre vásárolok/vásárol valaki!Szereintem elég érthető voltam, és azt is világosan megfogalmaztam, hogy mindenki maga dönti el, butaság e vagy nem....nem pontoztalak le, nem ér annyit nekem, egyszerűen nem értem, miért "esel" nekem, érthető voltam!

Többieknek köszönöm!

2013. febr. 1. 18:47
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem butaság. Ezzel is érezteted vele hogy várjátok. :) Én most úgy tervezem hogy ha lesz szívhang, valami kis apróságot veszek neki:)

2 vetélésem volt, egy korai és egy 5 hónapos, addig eszembe se jutott, de mióta megtudtam hogy ez egy lelki gát lehet, már máshogy gondolom:)

2013. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%

Kedvesem, nem estem neked. Vsz. te nem olvastad el figyelmesen az én reakciómat. :)

Amúgy ha ilyen paprikás a hangulatod, akkor talán ma van ovud, inkább azt használd ki... ;)

2013. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!