Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan történhetett meg? Van,...

Hogyan történhetett meg? Van, hogy nem terhesség miatt pozitív egy teszt?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán menstruáltam mindig is (volt, hogy egy évig sem volt meg). Az orvosok nem jöttek rá a baj okára, többen kijelentették, hogy beavatkozások (hormonterápia, lombik stb...) nem is fogok tudni teherbe esni. Ennek ellenére mindig védekeztünk, kivéve két alkalmat. És most pozitív lett a tesztem. Nem akarom elhinni egyszerűen. Olyan mintha csoda történt volna. Orvosnál még nem voltam, jövő héten rendel a dokim, de nem is tudom, hogy mit mondjak neki. Másfél hónapja nézte át a leleteimet, és közölte ő is, hogy sajnos itt természetes úton nem lesz baba. Erre oda állítok a pozitív teszttel? Most azon aggódunk, hogy mi van, ha nem terhesség miatt pozitív a teszt. Létezik ilyen?
2013. febr. 7. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem október elején azt mondtam az orvos hogy természetes úton nem valószínű hogy spontán teherbe esek. Hát éppen a 13.hétben vagyok! :-) Gratulálok neked, a csodák nem mindig mással történnek meg. :-)
2013. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!