Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy alacsony...

Lehetséges hogy alacsony progeszteron szint?

Figyelt kérdés

Barnázás miatt voltam orvosnál, aki el fog küldeni hormonlaborra. Viszont nem szeretnék két hónapot kihagyni, és nem próbálkozni a babával (mivel most vagyok a 10. ciklusnapon, csak jövő hónapban tudja a vérvételt megcsinálni). Ha próbálkozunk és összejönne nem lenne gond? Úgy értem ha alacsony a progi szint és összejön, lehet valami gond a babával? Vagy ha megcsinálják a vérvételt, amint kiderül a terhesség és kiderül hogy alacsony, akkor adnak rögtön gyógyszert?

Remélem érthető amit írtam :)


2013. febr. 11. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyi történhet, hogy vagy nem tud beágyazódni a petesejt, vagy nem marad meg a korai terhesség, ha nagyon alacsony a progeszteron. Szóval valószínűleg ha kiderül, hogy babás vagy, és tényleg alacsony a prog., azonnali pótlást kapsz.
2013. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!