Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baján csinálnak petevezeték...

Baján csinálnak petevezeték átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy olyan gondom lenne hogy április 9.-re kaptunk időpontot szegedre a kaáliba, megadták hogy milyen vizsgálatok kellenek, és kell átjárhatósági is! Az érdekelne hogy Baján csinálnak-e mert az olcsóbb lenne mint a kaáliban fizetni érte! Előre is köszi

2013. febr. 14. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, De hidd el jobban jársz Szegeddel.
2013. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem csináltak Baján akkor a Bognár doktor csinálta!Ismered?Na meg a sógornőm a hónap elején volt,de neki a Karasz doktor!
2013. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hú nagyon szépen köszönöm! Igen ismerem Őket azért megkérdem az én dokimat is nekem a Kovács a dokim, de biztos Ő is segít! Azt mondják nagyon fáj, tényleg így van? Bár a baba érdekében bármit, már 4éve próbálkozunk :(
2013. febr. 14. 15:37
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia Nekem nem fájt mert aludtam közben és úgy tudom a sógornőm is!Nagyon sok erőt és kitartás meg lesz az eredménye csak hinni kell benne!Én márcsak tudom mert lassan 3 éves lombik kisfiam van!
2013. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Altatásban csinálták? Itt olvastam elég sokat róla és sok helyen nem úgy csinálták és úgy fáj! Állítólag! Neked is lombikor babád van? :) És hol csinálták? Remélem nálunk is hamarosan eljön az a pillanat hogy végre szülők lehetünk :) Hiszek Istenben :)
2013. febr. 14. 15:54
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Csinálnak és ambulánsan is, nem altatással. Ami altatásos, az a laparoszkópia.

Szeretnék én is a Kovácshoz menni e célból, megadnád az elérhetőségét priviben? Köszi! :)

2013. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi már több mint két éve várunk, kezdek bedilizni.
2013. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor fáj, ha van elzáródás, állítólag. De utána sokan lettek terhesek spontán, mert megnyitja valamennyire a petevezetőket. Én is ebben bízom.
2013. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi hogy már tegnap nem írtam, de Valentin nap volt :) Persze megadom a Kovács számát! Én jövő7en hívom fel ez ügyben, mert már szorít az idő szegedhez! A 2év az nem is annyira hosszú idő, mi már 4 éve próbálkozunk! És tudom hogy nem vagyok átjárható! Mivel van peteérésem (Önviozsgálat) és mégsem esek teherbe, a férjemnek nagyon jók az eredményei, tehát nálam van a gond! Jó lenne ha tartanánk itt a kapcsolatot veletek ha van kedvetek :)
2013. febr. 15. 08:56
 10/18 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy szerintem a Kovács nagyon jó doki én nagyon szeretem, először nem akartam oda menni hozza ( a Tóth volt a dokim, ő is nagyon jó szerintem) de a Kovács apósom barátja és hát Ő mondta hogy hozzá kéne, aztán megbarátkoztam vele! Dehát 4év alatt nem jutottunk előre, ezért hívtam szegedet :)
2013. febr. 15. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!